Renault Latitude – nowa francuska limuzyna

Spis treści

Renault ponownie wchodzi w segment aut premium – nowy Latitude.

 

Wymiarami plasuje się ponad Laguną. Latitude ma 4,89 m długości, 1,83 m szerokości i 1,49 m wysokości. Z przodu wyróżniają się adaptacyjne i kierunkowe reflektory bi-ksenonowe, które podkreślają wyrazistą osłonę chłodnicy. Linie auta zostały wyeksponowane chromowanymi elementami, wyrażającymi dynamikę i nadającymi mu prestiżowego wyglądu.

Renault Latitude zostało opracowane  na bazie nowego modelu SM5 (wprowadzonego niedawno na rynek koreański). Dzięki temu atutem auta jest wysoki komfort jazdy, cicha praca silnika oraz precyzyjnie działający układ zawieszenia.

Lista wyposażenia obejmuje innowacyjne systemy i elementy podnoszące komfort: dwufunkcyjny jonizator powietrza z podwójnym rozpylaczem zapachów, fotel kierowcy z funkcją masażu, system audio Bose Premium, kartę Renault hands free i inne.


Auto, które zostanie zaprezentowane na najbliższym salonie samochodowym w Moskwie, pojawi się w sprzedaży jesienią 2010 roku, głównie w Azji, Afryce, Rosji, Turcji, krajach Zatoki Perskiej, Australii i Meksyku.

Europejska wersja Renault Latitude będzie jedną z nowości na salonie paryskim.

Po 10 czerwca klienci będą mogli uzyskać bardziej szczegółowe informacje o modelu na stronie www.renault-latitude.com.

 

Powiązane artykuły