Relaksująca kąpiel z Pearl Baths

Spis treści

Zatop się w bajecznej kąpieli w najnowszej wannie od Pearl Baths. Naturalne kształty modelu Ambrosia pozwolą ci się zrelaksować w prawdziwie luksusowym wydaniu.

Pearl Baths to amerykańska firma zajmująca się projektowaniem oraz produkcją oryginalnych wanien oraz pryszniców.

Firma oferuje nam dwa typy wanny Ambrosia. Jeden z nich jest wolnostojący, co ułatwi nam rozmieszczenie innych elementów oraz akcesoriów łazienkowych, a drugi służy do wbudowania, dzięki czemu uzyskamy bardzo oryginalny wystrój łazienki. Oba typy mają te same wymiary: 1676 mm długości, 914 mm szerokości oraz 597 mm wysokości.

Modele te posiadają wmontowane poręcze, które uchronią nas przed poślizgnięciem się przy wchodzeniu do wanny lub wychodzeniu z niej po kąpieli. Ponadto wyposażono je w system Ozonator Whirlpool. Ta technologia oczyszcza wodę, zapewniając w ten sposób bezpieczną oraz higieniczną kąpiel. Funkcja ta jest dostępna jedynie w modelu wbudowywanym.

Ambrosia może zająć centralne miejsce w łazience. Została wykonana przy użyciu najnowszych technologii. Wanna ta przedstawia świetny warsztat łączący ciekawy design oraz harmonijne kontury.

Wanna Ambrosia będzie świetnym uzupełnieniem minimalistycznej łazienki. W połączeniu z prostymi dodatkami, rustykalną podłogą oraz naturalną wodą przyniesie do naszego intymnego atmosferę spokoju i ciszy.

Model Ambrosia jest zakorzeniony w greckiej mitologii. Olimpijscy bogowie czcili ją jako niebiański płyn o mitycznej mocy. Tak samo wanna Ambrosia ma enigmatyczny charakter.

Model ten oferuje połączenie pięciu terapii: powietrznej, wodnej, cieplnej, chromoterapii oraz aromaterapii. Terapia cieplna zregeneruje skórę oraz zlikwiduje sztywność stawów. Powietrzna pozwoli na pozbycie się toksyn, a także pobudzi krążenie. Chromoterapia ukoi zmysły. Z kolei aromaterapia sprawi, że zapomnimy o wszelkich stresach i problemach w słodkich zapachach.

Wanna Ambrosia to nie tylko gwarancja relaksującej kąpieli. To także szansa na wypróbowanie masażu. Cztery mikro-strumienie i dwa większe, obrotowe przyniosą ulgę mięśniom oraz zlikwidują bóle stawów, oraz co najważniejsze – naładują nas dawką pozytywnej energii.

Szczegóły dotyczące wanny Ambrosia oraz inne pomysły na wykończenie łazienki znajdziemy na stronie internetowej Pearl Baths.

Powiązane artykuły