Relaks i odnowa ekspresowo

Spis treści

thalasso djerba 250x202 Relaks i odnowa ekspresowoThalasso to sieć salonów odnowy biologicznej na najwyższym poziomie, zaprojektowanych i stworzonych dla ludzi zapracowanych, którzy starają się z każdej wolnej chwili wycisnąć jak najwięcej. Swoje siedziby ma już w 104 miejscach na całym świecie, jednak najwięcej lokalizacji i możliwości dają ośrodki nad basenem Morza Śródziemnego. Wizyta w to przecież nie tylko zabiegi i kuracje, ale także szansa na poznanie nowych miejsc, kultur czy obyczajów. Ciekawymi alternatywami dla tradycyjnej Francji, Turcji czy Egiptu mogą być Malediwy i Tajlandia.

Każdy salon może się pochwalić szeroką ofertą zabiegów, m. in. odchudzających, pomagających rzucić palenie, anty-stresowych czy upiększających. Specjalne kuracje są także przewidziane dla panów, którzy w kilka dni podreperują swoje zdrowie, jak i odpoczną w otoczeniu luksusu. Szeroka gama różnorodnych rodzajów masaży oraz innych zabiegów relaksacyjnych sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

1 thalasso 250x182 Relaks i odnowa ekspresowo

Pobyt w salonie Thalasso może trwać od jednego dnia do dwóch tygodni. Specyfika i intensywność zabiegów wykonywanych w ośrodkach sprawia, że nawet krótka wizyta przynosi ogromne korzyści. Dla ludzi prowadzących aktywne życie zawodowe, którzy nie mogą pozwolić sobie na dłuższy urlop, ośrodki te okażą się doskonałym wyborem.

Więcej info na stronie www.thalasseo.com.

Powiązane artykuły