Reklamowa torba termoizolacyjna z nadrukiem – praktyczny upominek dla Twoich klientów

firmowe torby

Spis treści

Produkty termiczne są obecnie bardzo popularnym rodzajem gadżetów reklamowych wręczanych jako upominki klientom i kontrahentom. Wśród nich znajdują się również torby termoizolacyjne wykończone nadrukami. Zobacz, kiedy warto je kupić i jakie warianty toreb oferują producenci!

Torba termoizolacyjna z logo – kiedy warto ją wybrać?

Gadżety reklamowe jak torby są dzisiaj bardzo chętnie kupowane przez firmy. Do tej kategorii zaliczany jest również gadżet jak torba termoizolacyjna z nadrukiem – https://kompol.pl/kategoria/torby-termoizolacyjne/ Tego typu torby charakteryzują się obecnością warstwy o właściwościach termoizolacyjnych, dzięki czemu na dłużej utrzymują one temperaturę umieszczonych w nich produktów.

Torby termoizolacyjne mają bardzo szerokie zastosowanie i mogą być one używane między innymi do przenoszenia posiłków do pracy, sprawdzają się również podczas zakupów, gdy kupuje się produkty mrożone, chłodzone. Również są niezastąpione podczas dłuższych wyjazdów, wycieczek. Można też umieszczać w nich wkłady chłodzące.

Wobec tego torba termoizolacyjna z nadrukiem może być uniwersalnym pomysłem na podarunek dla klienta albo dla kontrahenta od praktycznie każdej firmy, która poszukuje gadżetów użytecznych, również wpisujących się w najnowsze trendy związane z ekologią, less-waste i zero-waste.

Rodzaje reklamowych toreb termoizolacyjnych

Producenci gadżetów reklamowych mogą obecnie zaoferować różne rodzaje toreb reklamowych z nadrukami. Zaliczane są do nich przede wszystkim:

Torby termoizolacyjne z uchwytami – plecaki, torby na ramię

Występują one w różnych rozmiarach i wariantach, na przykład mogą mieć dodatkowe kieszonki, paski do noszenia na ramieniu. Zamykane są za pomocą praktycznego zamka.

Torby termoizolacyjne na lunch box

Tego typu torby dopasowane są wymiarami do popularnych lunch boksów, czyli pudełek na lunch. Zwykle nie mają uchwytów, zamykane są za pomocą zamka.

Torby termoizolacyjne ekologiczne

Ekologiczne torby termoizolacyjne wykonane z papieru, korka, które zwykle mają kształt torebek zamykanych na rzep. W środku wyłożone są warstwą izolacyjną. Dobrze nadają się na przekąski, drugie śniadanie. Można włożyć je do plecaka, torby.

Jak zamówić torbę termoizolacyjną z nadrukiem?

Żeby złożyć zamówienie na produkty jak torba termoizolacyjna z nadrukiem, należy wybrać ich producenta, rodzaj toreb, nakład, a także dostarczyć projekt graficzny.

Dzisiaj zamówienia na torby termoizolacyjne z logo firmy mogą być również składane w sieci, dzięki czemu można łatwo i wygodnie zlecić ich wykonanie bez konieczności wychodzenia z biura albo z domu.

Powiązane artykuły