Rattania przedstawia!

Spis treści

Na naszej stronie można było zobaczyć już wiele ciekawych propozycji oryginalnych mebli ogrodowych, np. B&B Crinolina, które uwodzą zarówno fantazyjnym kształtem, jak i dobrą jakością materiałów. Gdyby jednak wspomniana już kolekcja nie zaspakajała twoich oczekiwań, mamy dla ciebie kolejną propozycję: komplet tarasowych mebli polirattanowych.

, o których mowa wyprodukowała niemiecka firma Rattania. Podzielono ją na trzy osobne zestawy: Cielo, Nido oraz Rocking Bed Banana. Materiał, który wykorzystano to polirattan – surowiec imitujący rattan. Charakteryzuje się on wysoką odpornością na niekorzystne warunki pogodowe oraz szkodliwe działanie promieni słonecznych. Dzięki temu mamy pewność, że nasz nowy nabytek przez długie lata będzie cieszyć się bardzo dobrym stanem.

Kolekcja Cielo (hiszp. niebo) cechuje się nieszablonowym, kuriozalnym kształtem, który przypomina chmurę. Nido (hiszp. gniazdo) jest idealnym rozwiązaniem dla tych, co lubią spędzać czas na wolnym powietrzu niekoniecznie smażąc się na słońcu. Bez wątpienia najbardziej osobliwym elementem kolekcji jest Rocking Banana Bed – leżak, który formą przypomina właśnie ten owoc.

polirattanowe niemieckiej marki Rattania będą stanowić egzotyczną, ale i jednocześnie praktyczną ozdobę naszego ogrodu. Niespotykane kształty połączone z klasycznymi, spokojnymi barwami sprawiają, że będą się bardzo dobrze komponować z każdym otoczeniem.

Więcej na: http://www.rattania.de/

Powiązane artykuły