Rajski hotel

Spis treści

Krystalicznie czysta, lazurowa woda zlewająca się z linią horyzontu, rozgrzany w słońcu biały piasek i bujna, tropikalna roślinność… Sen? Nic podobnego. Tak właśnie wygląda ziemski raj – nadmorski kurort Khao Lak w Tajlandii. Bogactwo przyrody dopełnia stworzony ręką człowieka Sarojin z 56 apartamentami dla gości w 7 dwupiętrowych budynkach.

sarojin Rajski hotel

Dostępne są 3 oferty zakwaterowania: Sarojin Suite, Pool Residences i Garden Residences. Pierwszy z nich, to obszerny apartament z nasłonecznionym tarasem, klimatyzowanym pokojem dziennym (całkowicie oddzielonym od sypialni i łazienki) oraz otwartym basenem.

Pool Residence to pokój obok basenu o wymiarach 3,5m x 5,5m otoczonego bujną roślinnością oraz nienagannie przystrzyżonym trawnikiem. Garden Residence to pokój o powierzchni 95m2 wychodzący na ogrodowy taras pełny egzotycznych owoców, ziół i krzewów. Wszystkie pokoje posiadają takie udogodnienia jak: suszarki do włosów, sejf, telewizory, telewizję kablową czy bezprzewodowy dostęp do internetu.

Pełny relaks zapewni Pathways – sanktuarium zdrowia z szerokim asortymentem usług. Aromaterapia, Shirobhyanga (indyjski masaż głowy), masaże całego ciała, okłady, maseczki to jedynie kilka opcji z całej palety zabiegów kojących ciało i umysł oferowanym w tutejszym gabinecie . Dodatkowo, pełny gwarantuje rustykalna, a jednocześnie nadzwyczaj komfortowa, atmosfera pawilonów.

Po chwili beztroskiego odprężenia warto pomyśleć o wybranej formie aktywności fizycznej. I tu wprost zalewa nas różnorodnością zajęć. Do wyboru są bowiem: 25m2 basen, jacuzzi, centrum fitness, pole do gry w kule (pétanque), boisko do krokieta, pole golfowe czy korty tenisowe. oddaje do dyspozycji gości również rowery górskie oraz katamarany, kajaki, deski do windsurfingu oraz żaglówki.

sarojin basen Rajski hotel

Rządnym przygód w podmorskich głębinach proponujemy snorkeling lub scuba diving organizowany w pobliżu wysp Similan i Surin, uchodzącym za najlepsze miejsca do uprawiania tego typu sportów wodnych. Można też popróbować swoich sił przy… kuchennym stole. Wspólne gotowanie lokalnych potraw pod okiem specjalistów z pewnością stanie się niezapomnianą kulinarną przygodą i pozwoli odkryć nieznane dotąd smaki. Poza lekcjami lokalnej gastronomii goście mogą wybrać się na safari po dzikich lasach dżungli. Podróż na grzbiecie słonia, wspinaczka górska oraz przeprawa przez podtopione wodą jaskinie też brzmi ekscytująco.

Luksusowe apartamenty i malownicza okolica hotelu to tylko przedsmak prawdziwej przygody, ponieważ do serc pensjonariuszy Sarojin dociera przez żołądek. 4 serwują swym klientom owoce tropikalne, owoce morza oraz zioła wprost z miejscowych ogrodów. Amatorom alkoholi proponujemy Cellar, w którym znajdą oni kolekcje importowanych win i alkoholi z całego świata.

Powiązane artykuły