Qora & Shaï – pomysł na ściany

Spis treści

Gdy nudzą Cię luksusowe wnętrza, pełne wyszukanych mebli i obrazów sławnych malarzy, postaw na nowoczesność! Elegancja nie musi się już kojarzyć z historycznymi ornamentami na ścianach. W tych zmianach pomoże Ci francuska agencja Qora & Shaï.

Specjalizuje się ona w projektowaniu nowoczesnych obrazów z wykorzystaniem dorobku techniki. Czas odrzucić płótno, pędzel i rzucić się w wir komputerowych grafik. Agencja istnieje od 2005 roku. Została stworzona przez Fred’a Qora – i projektanta przemysłowego oraz Nanoo Shaï- ilustratorkę. Połączenie idei tych dwóch osób zaowocowało powstaniem wielu ciekawych propozycji.

Wszystkie obrazy to druki na płótnie z bawełny i polyesteru, rozciągnięte na drewnianej ramce. Dzięki dodanym uchwytom można je natychmiast powiesić na ścianie. Drukowane są przy pomocy tuszu Ultrachrome K3 Ink, którego właściwości chronią płótno przed starzeniem się, a także przed promieniami UV.

W najnowszej ofercie na uwagę zasługują następujące pozycje: Fresh Discretion, Bubble Break – Brown, Iri – Orange oraz Umray. Niestety luksus kosztuje i za obrazy trzeba zapłacić od 50 do 200 euro. Cena jest uzależniona od wielkości. Do nabycia na stronie internetowej sklepu.

qora shaa 002 Qora & Shaï – pomysł na ściany

qora shaa 001 Qora & Shaï – pomysł na ściany

Powiązane artykuły