Pyton na ramieniu

Pyton na ramieniu

Spis treści

Jednym z najważniejszych akcesoriów kobiecych jest niewątpliwie torebka. Mimo, że obecnie królują zgrabne i poręczne kopertówki, włoski dom mody Prada proponuje inny model: The Prada Pitone Tote.

Mimo, że na pierwszy rzut oka przypomina dość oryginalną torebkę codzienną, jest ona bardzo wyjątkowym produktem. Świadczy o tym już sam fakt umieszczenia na stronie internetowej the Saks Fifth Avenue następującej informacji: „ W związku z dużym zainteresowaniem, klient może zamówić nie więcej niż 3 sztuki, nie częściej, niż co 30 dni.” Te nietypowe ograniczenia związane są z materiałem, z którego wykonana została torebka.

Pierwsze skojarzenia odnośnie tej kwestii nasuwają się już podczas czytania nazwy produktu. Dla niewtajemniczonych, słowo „ pitone” oznacza „pyton”. Ze skóry właśnie tego zwierzęcia wyprodukowano The Prada Pitone Tote. Materiał ten został użyty do zewnętrznego wykończenia produktu. Torebka nie jest zasuwana, lecz ściąga się ją za pomocą sznurka, co dodaje jej oryginalności.

Torebka The Prada Pitone Tote jest na pewno dodatkiem bardzo ekstrawaganckim. Jednakże to, co przyciąga do niej najbardziej, to złote logo marki Prada – temu nie potrafiłaby się oprzeć żadna kobieta.

Zakupu można dokonać na: http://www.saksfifthavenue.com/Entry.jsp

Powiązane artykuły