Przezroczysty zegarek Pierre DeRoche TNT Royal Retro

Pierre DeRoche TNT Royal Retro

Spis treści

Limitowana seria marki Pierre DeRoche jest niewątpliwą reakcją na ogromny sukces, który odniosła wcześniejsza linia zegarków. Obecny Pierre DeRoche TNT Royal Retro cechuje się nieszablonowym wyglądem, który świadczy o tym, że producent nie miał dosłownie nic do ukrycia jeśli chodzi zarówno o mechanizm, jak i budowę jego najnowszego zegarka.

Charakterystycznym elementem TNT Royal Retro jest 6 wstecznych sekundników. Umieszczone na tarczy małe, czerwone światełka zapalają się sygnalizując rozpoczęcie każdego nowego odliczania. Generalnie rzec ujmując, sekundniki nie są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całego zegarka. Jednakże mają one za zadanie przede wszystkim uczynić go bardziej interesującym z zewnątrz.

To właśnie wygląd jest największym atutem modelu. Elegancka koperta o wysokości 47.5 mm została wykonana z tytanu oraz 18-karatowego różowego złota lub stali. Przezroczysta tarcza umożliwia dokładne przyjrzenie się skomplikowanemu mechanizmowi, Dubois Depraz, który wcześniej został zmodyfikowany przez producenta. Właściciel będzie miał wrażenie, że nosi przy sobie prawdziwe cud techniki.

Zegarek Pierre DeRoche TNT Royal Retro zaskakuje innowacyjną konstrukcją oraz stuprocentową funkcjonalnością. Jedyną jego wada jest informacją, że wyprodukowano jedynie 21 sztuk z różowego złota oraz 201 ze stali.

Powiązane artykuły