Przezroczyste biurko

Spis treści

Karim Rashid, znany i ceniony współczesny projektant, stworzył dla włoskiej firmy specjalizującej się w wyrobach ze szkła przezroczyste biurko. Świetna propozycja dla wszystkich, którzy lubią nowoczesny i ciekawe rozwiązania.

Biurko Strata wykonano z przezroczystego szkła. Prosta, klasyczna forma sprawia, że będzie dobrze wyglądać w każdym wnętrzu. Dzięki lekkiemu wyglądowi sprawdzi się zwłaszcza w małych pomieszczeniach. Mebel dostępny jest w dwóch wariantach. Jako biurko do pracy posiada lakierowaną, białą półkę na klawiaturę. To samo biurko można też kupić z lustrem i zamienia się wówczas w stylową toaletkę, a półka na klawiaturę posłuży jako miejsce do przechowywania kosmetyków. projektu Rashida wykonano z wysokiej jakości szkła, wytrzymałego i odpornego na zarysowania.

Karim Rashid to obecnie jeden z najbardziej znanych projektantów. W jego stylu dominują zdecydowane kolory, geometryczne wzory i zaokrąglone kształty. Rashid nie ogranicza się tylko do mebli – projektuje też oświetlenie, ubrania, buty a nawet flakony perfum.

Przezroczyste biurko Strata kosztuje ok. 2 tys. funtów. Więcej informacji na stronie producenta, firmy Tonelli: http://www.tonellidesign.com/

Powiązane artykuły