Przedpremiera nowej Astry…

Spis treści

W dniach od 24-28 listopada w salonach Dixi-Car, szykuje nie lada niespodziankę. Zaprezentowana zostanie nowa generacja Astry. Chcesz ją zobaczyć? Już wiesz gdzie…

 

„Chcemy zobaczyć każdego, kto jest gotów wydać 58 500 zł za nowego, superwygodnego i bezpiecznego Opla Astrę IV – mówi Dariusz Kucharek, dyrektor sprzedaży salonu Dixi-Car w Raszynie.

„Od tej kwoty rozpoczynają się ceny nowej Astry. W czasie przedpremiery w Dixi-Car będzie można nie tylko złożyć zamówienie, ale też zobaczyć praktyczne nowinki techniczne, które naprawdę ułatwiają jazdę tym samochodem” – dodaje.

Jakie są najważniejsze zalety nowej Astry? To dostępność technologii, które do tej pory producenci oferowali zazwyczaj w samochodach wyższych segmentów, klasy premium, dobrej jakości wykonanie wnętrza oraz atrakcyjne wzornictwo nadwozia. Do tego dochodzi ciekawa oferta jednostek napędowych. „Już najmniejszy silnik benzynowy 1,4 l ma 100 KM i spala średnio tylko 5,5 l/100 km, ale to dopiero początek gamy. Można wybierać spośród ośmiu silników benzynowych i Diesla – podkreśla Dariusz Kucharek.

Astra IV ma swoją przedpremierę w polskich salonach Opla w listopadzie i grudniu. Salon Dixi-Car Radom zaprasza klientów w dniach 24-25 listopada. Z kolei obiekt Dixi-Car Raszyn nowa Astra odwiedzi w dniach 26-28 listopada.

Oficjalna premiera Astry IV na polskim rynku będzie miała miejsce w styczniu 2010 roku.

Powiązane artykuły