Prysznic Arc od D.K. & Wei Design

Spis treści

Projektanci agencji D.K. & Wei Design proponują nowe rozwiązania łazienkowe. Stworzyli koncept prysznica o nazwie Arc, który będzie idealny do nowoczesnego wnętrza.

Arc Shower nie jest klasycznym przykładem natrysku. Nawet swoim wyglądem nie przypomina tradycyjnych modeli z naszych łazienek. Kształt zbliżony jest do łuku, a całość to konstrukcja o wysokości około 2,5 metra. Dla takiego modelu odpowiednia będzie duża, przestronna łazienka. Dominujące kolory Arc Shower to biel i złoto, dlatego i wystrój łazienki powinien być dopasowany do prysznica.

Warto pamiętać, że cała łazienka powinna być urządzona w nowoczesnym stylu. Stylizowane eleganckie baterie nie będą dobrze wyglądały z modernistycznym kształtem prysznica. Dlatego trzeba zainwestować w dodatki proste, a jednocześnie mające zdecydowane kształty, np. prostokątne umywali. Należy ostrożnie dobierać wszelkie akcesoria, unikając także ich nadmiaru.

Istotną zaletą Arc Shower jest jego ekologiczność. Wyposażony jest w pompę wodną o mocy 500W, system filtrowania oraz ogrzewania. Prysznic może być przełączony na tryb oszczędzania energii, który przetwarza wodę z brodzika ograniczając jej zużycie i energię. Posiada także filtr węglowy oraz wodoodporny panel kontrolny. Ten umożliwia kontrolowanie strumienia wody oraz jej temperatury.

Arc Shower to doskonałe połączenie ekologii i elegancji, które spodoba się osobom znudzonym tradycyjnymi prysznicami oraz zapewni im relaksujące chwile w łazience.

Powiązane artykuły