Promocyjne zakupy grupowe

Spis treści

 Promocyjne zakupy grupowe
Serwisy oferujące grupowe zostały bardzo ciepło przyjęte w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Zasada działania takich portali jest prosta – firmy oferują swoje usługi i produkty po bardzo atrakcyjnej cenie jeśli serwis uzbiera odpowiednią liczę chętnych. Jest to niewątpliwie udany sposób na tani posiłek, chwilę relaksu czy prezent dla drugiej osoby.

Zakupy grupowe CityDeal

Wygląda to tak, że na stronie wyświetlane jest ogłoszenie na przykład o 40% zniżce na ekskluzywny posiłek w restauracji, promocja dojdzie jednak do skutku, gdy przykładowo 100 osób wyrazi chęć skorzystania z niej.

Potentat na rynku USA – firma Groupon – oferuje swoim użytkownikom zniżki na artykuły spożywcze, usługi gastronomiczne, sportowe, pielęgnacyjno-relaksacyjne i wiele innych. Na fali sukcesów zagranicznych, w Polsce, niczym grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się serwisy oferujące podobne usługi. Jednym najprężniej rozwijających się portali jest CityDeal.pl, który potrafił zrzeszyć wystarczającą liczbę klientów i firm oferujących zniżki. Dzięki temu, użytkownicy mogą przebierać w promocyjnych ofertach, a firmy nie są narażone na fluktuacje sprzedaży.

istock 000002190350xsmall Promocyjne zakupy grupowe

W ofercie CityDeal znajdują się usługi kosmetyczne, pielęgnacyjne czy rekreacyjne. Miłośnicy komfortowego, wakacyjnego wypoczynku w ekskluzywnych hotelach również nie będą zawiedzeni, oferta CityDeal jest bogata i każdy znajdzie coś dla siebie.

Obsługa serwisu jest intuicyjna i prosta, użytkownik może samodzielnie wyszukiwać oferty wśród miast z całej Polski lub zapisać się do newslettera. Druga opcja gwarantuje, że na skrzynkę pocztową spływać będą wiadomości z ofertami danego miasta i przypomnienia o dobiegających końca promocjach. W ten sposób nie umkną najbardziej korzystne oferty.

Na żarliwych “poszukiwaczy promocji” czeka jeszcze jedna niespodzianka. Za każdego poleconego znajomego, który skorzysta z oferty CityDeal, stan konta użytkownika zostaje powiększony o 10 zł. Wytrwali, będą mogli nawet skorzystać z produktów i usług za darmo, jeśli tylko zbiorą określoną (wskazaną dla danej promocji) kwotę na koncie.

Najlepszą rekomendacją serwisu CityDeal.pl jest fakt, że niedawno większość udziałów wykupił amerykański pierwowzór, czyli Groupon.

Zobacz okazje, promocje, rabaty i upusty na CityDeal.pl
Powiązane artykuły