Prezent na 10 okazji od Lorus

Spis treści

Szaleństwo zakupów związanych z prezentami z okazji dnia świętego Mikołaja mamy już za sobą. Jednak to nie koniec poszukiwań. Przed nami znajduje się o wiele większe wyzwanie – pora znaleźć odpowiedni podarunek gwiazdkowy dla najbliższych!

Odpowiednim rozwiązaniem dla niezdecydowanych klientów bądź tych, którzy na buzowanie po sklepach mogą przeznaczyć wiele czasu będzie propozycja od marki Lorus. Firma oferuje nowy zestaw przypominający zegarkową garderobę. Jest modny, pozwala puścić wodze fantazji i skomponować idealną „kreację” na każdą okazję. Dzięki zestawowi akcesoriów od firmy Lorus można stworzyć aż 10 różnych modeli zegarków do wyboru.

 Prezent na 10 okazji od Lorus

Co znajdziemy w zestawie? Komplet zawiera modną kopertę w sportowo-eleganckim stylu, która została wykonana ze stali szlachetnej. Ponadto w eleganckim pudełeczku znajduje się dwa wymienne pierścienie – stalowy z kryształami oraz złoty bez kryształów, a także 5 gumowych pasków w podstawowych, klasycznych kolorach czerni, bieli i brązu oraz dla osób lubiących odrobinę szaleństwa i wesołe barwy przygotowano paski w kolorze fioletu i różu. Kombinacja poszczególnych elementów tego zestawu pozwala na skomponowanie odpowiedniej kolorystyki naszego czasomierza w zgodzie z ubiorem i okazją. Osoby odważne mają możliwość stworzenia wielobarwnego zegarka z paskami w dwóch kolorach, na przykład w czarno-białym czy też fioletowo-różowym. Efekt zależy od inwencji twórczej właściciela.

bg Prezent na 10 okazji od Lorus

Zestaw zawiera wiele elementów składowych, nie jest jednak skomplikowany jeśli chodzi o obsługę i użytkowanie. Poszczególne części możemy wymienić samodzielnie w bardzo prosty sposób. Komplet zawiera narzędzie do samodzielnej zmiany pasków.

Zegarek wyposażono w wodoszczelność równą 5 ATM oraz multidatę. Jakość wykonania gwarantowana jest przez koncern Seiko Watch Corporation. Zestaw kosztuje 499 złotych. Można go nabyć w większych centrach handlowych oraz sklepach jubilerskich na terenie całego kraju. Adresy sklepów znajdziecie na stronie internetowej www.loruswatches.pl.

Zdjęcia, źródło: loruswatches.pl

Powiązane artykuły