Prezent kosmetyczny z Estée Lauder

Spis treści

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Nie masz jeszcze pomysłu na prezenty dla damskiej części swojej rodziny? Świetne rozwiązanie Twoich rozterek stanowi limitowana kolekcja kosmetyków w pięknych opakowaniach od Estée Lauder.

Tegoroczna świąteczna kolekcja to spełnienie marzeń niejednej kobiety. Dobrej jakości produkty zamknięte w zachwycające opakowania cieszą oko i zdobią naszą kosmetyczkę. Koleżanki z pewnością będą patrzeć z zazdrością!

w41t01 311x311 horz Prezent kosmetyczny z Estée Lauder

Edycja kosmetyczna od Estée Lauder to seria perfum w kremie i prasowanych pudrów otoczonych opakowaniami, których inspiracją była natura. Ciekawe w formie, kolorowe motywy przykuwają uwagę. Piękno otaczającej nas przyrody odzwierciedlają ptaki, kamienie oraz barwne wzory kwiatowe i wężowe. W roli uzupełnienia kompozycji występują kryształki Swarovskiego.

Ceny pięknie wykonanych kosmetyków wahają się w granicach od 95 do nawet 504 złotych. Wydatek przyprawiający o zawrót głowy, ale z drugiej strony – Gwiazdka jest tylko raz w roku…

Lista punktów sprzedaży Estée Lauder znajduje się na stronie internetowej tej marki.

Źródło, zdjęcia: esteelauder.com

Powiązane artykuły