Praktyczne i wygodne łóżeczko dostawne

Spis treści

Pełna wyprawka, to jest to co dziecko posiada od razu po urodzeniu. Rodzice z pewnością spędzili sporo czasu na to, żeby wszystko co potrzebne przygotować, kiedy dziecko pojawi się już na świecie. To dzięki sporządzonej liście potrzeb malucha, nic mu nie brak w tych pierwszych dniach i miesiącach swojego życia. Praktyczny wielofunkcyjny wózek głęboki, łóżeczko czy fotelik samochodowy, to ważne podstawowe wyposażenie noworodka. Jednym z ważniejszych przedmiotów wchodzących w skład wyprawki jest łóżeczko. Może to być łóżeczko plastikowe i przenośne – turystyczne, lub stacjonarne drewniane lub czy też bardzo praktyczne dostawne, nawet do małych pomieszczeń.

Kinderkraft Neste to idealne łóżeczko dostawne dla każdego malucha, jest to wspaniałe rozwiązanie dla rodziców nie dysponujących dużym metrażem i ceniących wygodę. Zaletą Neste jest to, że jest ono mobilne, wyposażone w koła, więc porusza się przy wyciągniętym stelażu na kółkach, dzięki czemu łatwiej jest przestawić to łóżeczko, gdzie się tylko chce. Porządna dawka bezpieczeństwa, to jest to, co dziecko potrzebuje od urodzenia, dlatego też opcja spania przy łóżku rodziców na pewno na długo spodoba się maluchowi. Rodzice będą wtedy spokojniejsi, kiedy będą mogli przez cały czas być blisko dziecka i obserwować jak odpoczywa, bawi się, czy wtedy, gdy dostrzegą, że dziecko potrzebuje pomocy. Bliskość – to jest to czego maluszek potrzebuje od rodziców, szczególnie w tych pierwszych miesiącach życia.

Kinderkraft Neste jest łóżeczkiem w pełni regulowane, posiada 5-cio stopniową regulacją, co sprawia, że można łóżeczko dopasować do wysokości łóżka rodziców. Zakres ustawień obejmuje wysokość od 35 cm – 47 cm od podłogi. Kinderkraft Neste posiada praktyczny stelaż, jeden z boków łóżeczka jest opuszczany, co pozytywnie wpływa na umożliwienie wzajemnego kontaktu rodzic-dziecko i na odwrót i jest to możliwe bez zbędnego wstawania z łóżka.

Choć łóżeczko Kinderkraft Neste jest podobne do turystycznego, różni się rozmiarami i tym, że jest ono regulowane, Neste może w pełni zastąpić łóżeczko turystyczne, tym bardziej, że jest to model, który również idzie spakować i zabrać ze sobą, kiedy planuje się podróż.  Dziecko może wygodnie spać wszędzie w swoim ulubionym łóżeczku, co w okresie niemowlęcym ma znaczenie.  Przy pomocy kółek można sprawnie złożyć łóżeczko, i to bez podnoszenia łóżeczka w rękach. Łóżeczko można umieścić w odpowiedniej torbie (z wygodnymi uchwytami), która dołączona jest do zestawu.

Powiązane artykuły