Pożądane kobiety 2011 roku część 2

Pożądane kobiety 2011 roku

Spis treści

Miranda Kerr

Miejsce 5. Miranda Kerr

W tamtym roku również znalazła się w pierwszej dziesiątce. Zaliczyła awans o 5 miejsc z 5 na 10. Jedni twierdzą że w tak dużym skoku pomogła ciąża, podczas której była w trakcie głosowania. Kazik Staszewski śpiewał kiedyś fajną piosenkę “ w ciąży są gorące”

Selita Ebanks

Miejsce 4. Selita Ebanks

Niektórzy uważają że jest jedną z najpiękniejszych oraz najbardziej utalentowanych modelek na świecie młodego pokolenia. Uważana jest za następczyni samej Naomi Campbell. Dobrze że chociaż nie posiada takiego temperamentu jak wspomniana, bardziej doświadczona modelka. Choć jej gorąca sesja w stroju pół – człowieka, pół – feniksa dosyć mocno “podnieciła” męską wyobraźnię

Sofia Vergara

Miejsce nr 3. Sofia Vergara

Mimo tego że jest najstarszą kobietą w tym rankingu (38 lat ale…) Na pewno zasługuje na tak wysokie miejsce. Ta Kolumbijka jest po prostu piękna, dojrzały owoc, prezentujący swe wdzięki. Czyli coś co pociąga większość młodszych mężczyzn. W innych rankingach również zajmuje wysokie miejsce (nie ma się co tu dziwić)

Mila Kunis

Miejsce nr 2. Mila Kunis

Skok w rankingu w tym roku zawdzięcza dzięki kasowemu i niesamowitemu filmowi “Czarny łabędź” w której wystąpiła u boku Natalie Portman ( ona zajęła 11 miejsce w rankingu). Niestety osobiście wolałbym Natalie na tym miejscu ze względu na jej zmysłowe sceny autoerotyzmu które zaprezentowała w tym filmie, niestety w tym momencie wiek już robi różnice ( Chciałem sprostować że i tak uważam Mile Kunis za piękną kobietę)

Blake Lively

Miejsce nr 1. Blake Lively

Jest to bez wątpienia kobieta utalentowana i posiadająca niesamowity seksapil, została obdarzona przez naturę pięknym ciałem i chyba dzięki temu zawdzięcza to miejsce. Jej uroda sprawiła nawet niemała niespodziankę pannie Johansson, której uwiodła męża (ale czy to jej wina?).

Osobiście uważam że każda kobieta w tym rankingu, mogłaby znaleźć się na innym, wyżej notowanym miejscu, dla mnie one wszystkie są piękne. Aż kipi z nich sam sex.

Powiązane artykuły