Pożądane kobiety 2011 roku część 1

Pożądane kobiety 2011 roku

Spis treści

Jak co roku na jednym ze znanych portali internetowych dla mężczyzn, użytkownicy mieli okazję wybrać 99 najseksowniejszych i pożądanych kobiet na świecie. Udział w tym głosowaniu wzięło prawie 5 mln samców z całego świata. Trzeba przyznać że jest dość dużo kontrowersyjnych zaskoczeń. Lista rankingowa jest całkowicie inna niż w tamtym roku (pozostała jedynie Emannuelle Chirqui zwyciężczyni na 12 miejscu choć moja faworytka). Zmienny gust mieli ci mężczyźni przy doborze kobiet… no to zaczynamy… oto pierwsza 10-tka.

Jessica Pare

Miejsce 10. Jessica Pare

Pewnie wrażenie na większości ankietowanych zrobiły w tym przypadku duże, naturalne piersi. Najprawdopodobniej to dzięki nim ta kanadyjska aktorka znalazła się tak wysoko w rankingu. Aktorka jest znana z serialu Mad Men w którym występuje z równie piękną Christina Hendricks która niestety nie znalazła się w pierwszej dziesiątce.

Anne Hatway

Miejsce 9. Anne Hatway

Ta wspaniała aktorka zaczynała od ról u Disneya, jej prawdziwa metamorfoza i wybuch talentu nastąpił podczas kręcenia filmu ”Diabeł ubiera się u Prady”. Aktorka stanowi przykład jak mała dziewczynka staje się kobietą. Często porównywana urodą do Julie Roberts, oraz zabójczy uśmiech jak i długa droga jaką pokonała, zagwarantowały jej miejsce dość wysokie w tym rankingu

Kate Perry

Miejsce 8. Kate Perry

Pełna gęba aktorką i piosenkarką stała się w momencie ślubu z Russella Branda. Z roku na rok stara się ( i to jej się udaje) zdobyć coraz większą rzesze panów podziwiających jej gwiazdorstwo. Każdy z radia słyszał jej największy hit muzyczny (sugerujący wiadomo co) ”I Kissed a Girl”.

Scarlett Johansson

Miejsce 7. Scarlett Johansson

Rok temu zajmowała miejsce 23 w tym rankingu, czyli ewidentnie podskoczyła. Może wpływ na to miał rozwód z Ryanem Reynoldsem? Ewentualnie zagorzali kawalerowie poszukując swojej drugiej “połówki” wskazali na wyimaginowany ideał.

Cheryl Cole

Miejsce 6. Cheryl Cole

Ta piękna kobieta była również w pierwszej dziesiątce rok temu. Awans zaliczyła o dokładnie dwa oczka ( wtedy 8 teraz 6). Ciekawe czy nagły wzrost popularności nie jest spowodowany “świństwami” które zrobił jej mąż. ( już był a więc chłopaki do boju). Bo chyba jedyne co ona w tej chwili prezentuje to te boskie ciało.

 

Powiązane artykuły