Powrót do tradycji

Spis treści

Mimo że obecnie bardzo popularne są kuchnie futurystyczne, które cechują się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami takimi jak m. in. telewizory, odtwarzacze DVD, dostęp do Internetu etc., niektórzy tęsknią za wystrojem tradycyjnym. Chcą, by kuchnia była miejscem praktycznym, przytulnym, ma powrócić do swojej pierwotnej roli centralnego punktu całego domu, gdzie spędza się większość dnia.

Dla tych, którzy chcieliby właśnie tak wystylizować swoją kuchnię mamy świetną propozycję. Kuchnie marki Arex wprowadzą błogi, sielski nastrój do twojego mieszkania. Oferta tej marki to kuchnie, które do złudzenia przypominają te z wiejskich domków. Meble wykonane zostały oczywiście z drewna. Dodatkowo gdzieniegdzie umieszczono białe, szare albo barwione kamienie, które jeszcze bardzie podkreślają tradycyjny charakter całości.

Oczywiście, Arex nie pozbawił swoich projektów innowacyjnych akcentów, np. nieregularne, przyćmione światło kreuje spokojną, harmonijną atmosferę w kuchni. Marka Arex osiągnęła to, co często okazuje się niemożliwe dla wielu projektantów – w stylowy, wysmakowany sposób połączyła tradycję oraz nowoczesność.

Powiązane artykuły