Porsche 911 – 10 lat w Chinach

Spis treści

Znany na całym świecie, niemiecki producent samochodów sportowych, zaprezentował z okazji 10-lecia swojego modelu 911 istnienia na rynku chińskim, specjalną edycję tego auta. Jest to auto wyjątkowe, które zostało stworzone na wzór modelu 911 Turbo S. Model stworzony z okazji 10 lecia, charakteryzują między innymi czarne felgi, o rozmiarze 19 cali, maska specjalnie wykonana z włókna węglowego, tylni spoiler oraz złoty kolor karoserii. Przyglądając się dokładniej można dostrzec, tabliczki znamionowe, z numerem seryjnym auta, znajdujące się na zewnątrz samochodu.

 

We wnętrzu samochodu, mamy fotele które zostały specjalnie wykonane z alcantary, przeszywane złotą nicią. Wszystkie elementy z deski rozdzielczej wykonano z włókna węglowego, wszystko uzupełniają nowe dywaniki podłogowe.

Nie zmieniono zespołu napędowego, jubileuszowa wersja tego samochodu napędzana jest tym samym silnikiem  Turbo S posiadającego pojemność 3,8 litra który pozwala uzyskać 525 KM mocy oraz 700Nm momentu obrotowego. Auto dzięki temu osiąga po upływie 3,3 sekundy 100km/h a prędkość maksymalna jaką może osiągnąć to 315 km/h. Cena auta nie jest jeszcze znana, na chwilę obecną wyprodukowano jedynie 10 sztuk.

Powiązane artykuły