Pop art na ścianie

Spis treści

Płótno uznanego artysty podniesie prestiż każdego wnętrza a jego właścicielowi da powód do dumy. Obecność sztuki w domu jest dowodem na to, że mieszkańców cechuje wrażliwość estetyczna oraz zamiłowanie do luksusowych, unikatowych i niepowtarzalnych przedmiotów.

 mg 4308 Pop art na ścianie

Do wnętrz nowoczesnych najlepszą propozycją będą obrazy w stylistyce pop art. Wielkomiejski i krzykliwy w charakterze styl komponuje się niezwykle kunsztownie z minimalizmem współczesnych wnętrz. Po obrazy w stylu pop nie trzeba jechać do USA a Andy Warhol to nie jedyne nazwisko, o którym można myśleć ruszając na pop-artowe łowy. Prace Pawła Jarodzkiego inspirowane tym powstałym w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku nurtem, wspaniale wypełnią pustą ścianę salonu czy sypialni.

Jarodzki, który zasłynął jako malarz związany z grupą LUXUS, tworzy obrazy w technikach mieszanych – poza akrylem czy olejem na płótnie i desce, w jego portfolio odnajdziemy mięsiste materiały i ozdobne ramy w połączeniu z ultra-nowoczesną tematykę prac. Kontrastujące kolory i dynamiczne formy sprawią, że pokój wypełni się pozytywną energią. Do niej dojdzie satysfakcja z obcowania ze sztuką przez duże S.

Powiązane artykuły