Pomysłowe torebki od Madream

Spis treści

Propozycja dla pań, które nie boją się wyróżniać z tłumu za sprawą oryginalnych dodatków. Węgierska firma Madream, która specjalizuje się w zwariowanych pomysłach na kobiece akcesoria, przedstawia kolejne ciekawe modele. Są to zabawne o nietypowym kształcie.

W katalogu marki Madream możemy znaleźć w kształcie czarno-białej kostki do gry. Model na krótkim łańcuszku zamykany jest na suwak. Wymiary 30 x 30 x 30 cm.

3caa7cba0cd3243f0fe6e0c3a9537bfc Pomysłowe torebki od Madream

Do wyboru mamy także torebkę przypominającą patelnię, na której przygotowywane jest jajko sadzone. Model niezwykle oryginalny, dla pań bez zahamowań, jeśli chodzi o kwestię mody. Torebka ma wymiary 48 x 20 x 6 centymetrów.

Trzeci z zaproponowanych modeli to zestaw sushi. Ta niewielkich rozmiarów torebka (30 x 20 x 9 cm) nie budziłaby sensacji, gdyby nie atrapy w kształcie porcji sushi. Rączki wykonane zostały z pałeczek, służących do spożywania japońskiej potrawy.

Co jeszcze przygotowała firma Madream? Kolejna torebka przypomina swoim kształtem jamnika o długości 40 centymetrów. Dopełnieniem garderoby będzie kremowy pasek utrzymany w tym charakterystycznym stylu.

0tacsko tska copy horz Pomysłowe torebki od Madream

torebek to propozycja dla ludzi z dystansem do siebie, lubiących bawić się modą, nie bojących się oryginalności. Więcej ciekawych modeli torebek Madream można znaleźć na stronie internetowej producenta. Sklep marki znajduje się w Budapeszcie. Można do niego zajrzeć przy okazji wycieczki po Węgrzech. Zapraszamy!

Źródło i zdjęcia: madream.hu

Powiązane artykuły