Poland Fashion Week już jutro

Spis treści

Długi weekend dobiega końca, ale dla prawdziwych pasjonatów mody święto dopiero się zaczyna. O czym mówię? Już jutro rozpoczyna się Poland Fashion Week w Łodzi.

Pokazy rozpoczną się jutro, fani mody będą mogli obejrzeć z części OFF OUT OF SCHEDULE. W tej części łódzkiego tygodnia mody swoje zaprezentują młodzi nieznani, ale dobrze zapowiadający się , a także awangardowi. Będzie więc co oglądać.

151010 358 Poland Fashion Week już jutro

Nie inaczej zapowiadają się wydarzenia podczas pokazów w części Aleja Projektantów, w której zobaczymy pokazy kolekcji czołówki polskich projektantów oraz zagranicznych gości. W czasie pokazów będzie można zobaczyć propozycje na jesień i zimę takich projektantów jak Paprocki&Brzozowski czy Łukasz Jemioł. Te nazwiska gwarantują wysoki poziom widowiska, a przecież to nie jedyne gwiazdy tegorocznej edycji Poland Fashion Week.

Poza pokazami mody organizatorzy zaplanowali Festiwal filmów o modzie, gala wręczenia nagrody Złota Nitka oraz codzienne afterparty. Więcej informacji o Fashion Week i imprezach towarzyszących można znaleźć tutaj.

Źródło: fashionweek.pl

Powiązane artykuły