Pola makowe w Warszawie

Spis treści

Plac Zamkowy w Warszawie już 11 września zamieni się w kwitnące pole makowe. Wszystko to za sprawą akcji marki , która ozdabia tymi pięknymi kwiatami centra wielkich miast na całym świecie.

Wybór tego kwiatu był nieprzypadkowy. W 2000 roku uznano, że mak zasługuje na swój własny zapach, którym nie obdarzyła go natura. Tak powstały perfumy Flower by . Zmysłowy kwiatowy zapach zamknięty w smukłym wysokim flakonie szybko zyskał uznanie i popularność. Delikatny i ulotny mak ma symbolizować wartości wyznawane przez firmę, takie jak przywiązanie do natury czy łączenie Wschodu z Zachodem.

Pierwszy taki artystyczny happening odbył się w 2001 roku w Paryżu. Od tego czasu akcja gościła w Singapurze, Hong Kongu, Mediolanie, Wiedniu, Londynie, Buenos Aires, Moskwie, Lyonie i Meksyku. Pola maków wyrastają w wielkich miastach, by choć na chwilę zamienić te betonowe dżungle w piękne kwietniki.Wszystkich, którzy chcą zobaczyć tę niezwykłą instalację z kwiatów zapraszamy na Plac Zamkowy 11 września. Dzień później maki będą rozdawane przechodniom.

Powiązane artykuły