Plotki o Audi R4?

Spis treści

Coraz więcej wycieka informacji na temat tego modelu, co najważniejsze w końcu chyba uzyskamy odpowiedź na pytanie czy Audi R4 w ogóle powstanie. Według informacji do produkcji ten ma wejść za jakieś 3 lata, ma mieć zbliżoną płytę podłogową jak takie marki jak Volkswagen czy Porsche.

 Plotki o Audi R4?

Nowy model Audi R4 to także całkowicie nowa rama przestrzenna, która zezwoli na najbardziej nowoczesne rozwiązanie w układzie wspomagania jazdy. Według plotek tył Audi ma się całkowicie różnić jednak przedni pas nadwozia ma być ten sam co u Boxstera trzeciej generacji, nawiązujący analogicznie do starszego i większego brata z tej samej rodziny, Porsche 911. R4 ma posiadać dwa rodzaje silników benzynowych, znajdą się one z tyłu kabiny w ten sposób zagwarantowano napęd na tylne koła.

audi r4 1 560px 250x138 Plotki o Audi R4?

Według jeszcze innych plotek słabszy silnik ma posiadać 230KM przy pojemności 2 litrów, czyli szału nie ma. Drugi ma posiadać 2,5 litra przy produkcji 350KM, i tutaj mamy osiągnąć 100km/h w niecałe 5 sekund a prędkość maksymalna ma wynosić 280km/h.

Powiązane artykuły