Platyna czyni cuda

Spis treści

Najcenniejszy metal świata będzie teraz dbał o najcenniejszą część twojego ciała – skórę. Nauka udowodniła, że platyna jest nie tylko jednym z najrzadszych pierwiastków na ziemi, ale również, co ważniejsze, że ma ona wyjątkowe możliwości pielęgnacyjne. Jej działanie jest tym bardziej skuteczne, że platyna sama z siebie nie poddaje się ani korozji ani działaniu czasu.

Na genialny pomysł wpadli farmaceuci marki La Prairie, którzy postanowili wzbogacić swoje produkty tym rzadkim metalem. Na rynku pojawił się nowy krem przeciwzmarszczkowy – Cellular Cream Platinum Rare. Głównym składnikiem kosmetyku jest destylowana platyna, która, jak wcześniej udowodniono, ma silne działanie odmładzające. Dodatkowo dba ona o kondycję skóry, zabezpieczając i odbudowując strukturę DNA oraz dostarcza jej ogromną dawkę nawilżenia, co niewątpliwie poprawia jej wygląd zewnętrzny. W walce ze zmarszczkami pomagają również Exclusive Smart Crystals, które podobnie jak platyna intensywnie redukują nawet znaczne oznaki starzenia. Warto dodać, że nawilżenie skóry dopasowane jest do zewnętrznego poziomu wilgoci oraz temperatury, więc nie ma mowy o najmniejszym błyszczeniu się skóry.
La Prairie Cellular Cream Platinum Rare to stuprocentowa gwarancja młodego wyglądu skóry oraz jej dobrej kondycji. Nie pożałujesz tej inwestycji – rezultaty zauważalne już po pierwszych aplikacjach kosmetyku..

Powiązane artykuły