Pióro Diego Rivera od Montblanc

Spis treści

Montblanc przygotowało dla wszystkich kolekcjonerów pięknych i ekskluzywnych przyborów do pisania limitowaną serię wiecznych piór. Tym razem firma postanowiła uczcić pamięć Diego Rivera, meksykańskiego malarza, architekta i grafika.

Nowe pióro Montblanc z pewnością będzie najcenniejszym klejnotem Twojej kolekcji. Pióro oczarowuje swoim pięknym wyglądem i jakością wykonania. Zbiorniczek wykonano ze złota i ozdobiono czarnym wzorem. Skuwkę udekorowano konstrukcją z 18-karatowego złota, a na klipsie umieszczono czarny szafir. Dbałość o detale i użycie szlachetnych materiałów sprawiły, że pióro Diego Rivera ma w sobie nieodparty urok.

Specjalnie zaprojektowane pióro jest wyrazem szacunku i uznania dla dokonań Diego Rivera. Słynny artysta przez wiele lat wyznaczał trendy w sztuce meksykańskiej, a jego dzieła inspirowały twórców na całym świecie. Rivera zapisał się w historii Meksyku jako aktywny działacz ruchu komunistycznego, a w zbiorowej pamięci jako mąż jednej z najsłynniejszych meksykańskich malarek – Fridy Kahlo.

Ekskluzywne pióro Montblanc koszuje 30 000 dolarów. Więcej informacji na stronie: http://www.montblanc.com/

Powiązane artykuły