Pierwszy diamentowy showroom w Polsce

Spis treści

Od niedawna Warszawa to nie tylko siedziba eleganckich butików sławnych projektantów mody oraz salonów z luksusowymi autami. Teraz to również polska stolica sklepów z drogimi kamieniami. Powiew luksusu poczujesz w pierwszym diamentowym showroomie w Polsce firmy Diamonds International Corporation. Można w nim zobaczyć oraz nabyć piękne, drogocenne i ponadczasowe klejnoty o różnej wielkości.

diamdicf02 Pierwszy diamentowy showroom w Polsce

Diamonds International Corporation jest czeską, dynamicznie rozwijającą się firmą-matką, której córki działają prężnie terenie Europy oraz w Hong Kongu, Wietnamie, Chinach czy Rosji. Powstała w 2005 roku. Zajmuje się przede wszystkim produkcją i sprzedażą oryginalnej diamentowej biżuterii, diamentów inwestycyjnych oraz prowadzi handel hurtowy drogich kamieni. Wszystkie wyroby jubilerskie oferowane przez Diamonds International Corporation pochodzą z własnej pracowni. Firma współpracuje ze znanymi designerami i pomaga w tworzeniu profesjonalnej opinii wśród konsumentów na temat diamentów.

diamdicf01 Pierwszy diamentowy showroom w Polsce

W showroomie można podziwiać równolegle otwartą wystawę diamentów, na której prezentowane są eksponaty o łącznej wartości ponad 60 milionów złotych! Ekspozycja ma na celu ukazanie kunsztu wyrobów jubilerskich, ale również przekonanie polskich inwestorów, że stanowią wartościowy instrument inwestycyjny i są pewną lokatą kapitału.

Na wystawie zgromadzono najbardziej atrakcyjną biżuterię diamentową oraz kamienie inwestycyjne. Wśród eksponatów zobaczyć możemy autentyczną koronę Miss Universe 2010 wysadzaną aż 268 diamentami i pięknymi ametystami, ponadto samodzielne o wielkości do 12,5 karata, a także diamentowe jajo wysadzane tysiącem kamieni o ogólnej wadze 100 karatów.

diamdicf04 Pierwszy diamentowy showroom w Polsce

Wystawa diamentów otwarta jest dla szerokiej publiczności. Potrwa jeszcze przez tydzień, do 7 grudnia. Eksponaty można podziwiać w showroomie firmy Diamonds International Corporation przy ul. Miedzianej 3a na warszawskiej Woli od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.30 do 19.00, a w weekendy od godziny 14.00 do 18.00. Wstęp na ekspozycję jest bezpłatny.

Źródło: materiały prasowe, zdjęcia: foto-fashion.com

Powiązane artykuły