Pierwsze kroki z NASA

Spis treści

Zdrowy tryb życia nie jest tymczasową modą. To styl życia pozwalający poprawić wydolność naszego ciała i kondycję umysłu. Organiczna żywność w połączeniu z wysiłkiem fizycznym „dodają skrzydeł” i mają długotrwałe działanie. Jednak zdrowy tryb życia nie uskrzydla naszego domowego budżetu. Siłownia, sauna, kriokomora, basen sprawiają, że wraz z tkanką tłuszczową topnieją zgromadzone fundusze i wolny czas. Jak temu zaradzić? Biegać z Alter-G nie ruszając się z domu!

Alter-G to urządzenie zaprojektowane przez NASA potwierdzona atestem wydanym przez rządową organizacją FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) skupiającą znamienite osobistości z dziedziny medycyny. Czarnym koniem tego luksusowego i nowoczesnego tworu z Doliny Krzemowej jest antygrawitacyjna bieżnia. Produkt ma szerokie zastosowanie i stał się przełomem w dziedzinie rehabilitacji.

Antygrawitacyjna bieżnia odciąża kończyny dolne i ułatwia poruszanie. Osoby o ograniczonych zdolnościach ruchowych: częściowym paraliżu lub niedowładzie, otyłości, zmianach neurologicznych lub problemach z motoryką po poważnych złamaniach mają szanse na skuteczną rehabilitację. G-Trainer wykorzystuje ciśnienie powietrza, aby złagodzić nacisk na stawy. Rekonwalescent zakłada neoprenowe spodenki, które tworzą hermetyczną próżnię od pasa w dół. Osoba doznaje uczucia lekkości – jakby poruszała się w powietrzu.

alter g3 Pierwsze kroki z NASA

Ciśnienie regulowane jest przez łatwy w obsłudze dotykowy panel. Alter-G wykorzystywany jest również przez lekkoatletów i sportowców w leczeniu urazów. Ale nie tylko profesjonaliści mogą korzystać z tego wynalazku. Agencja FDA zaleca produkt również amatorom wysiłku fizycznego. Sprzęt doskonale nadaje się dla osób z dużą nadwagą oraz ludzi starszych. Szereg przeprowadzonych badań potwierdza skuteczność działania G-Tainera bez niepożądanych skutków ubocznych. Z niecierpliwością oczekujemy na Alter-G w Polsce.

YouTube Preview Image

Powiązane artykuły