Piękna Nova – Warszawa

Spis treści

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej energicznie rozwijającym się miastem kraju jest Warszawa. Pełniąc rolę stolicy jest naszą wizytówką. Dlatego też projektanci wychodzą z coraz to ciekawszymi pomysłami na uczynienie miasta jeszcze bardziej nowoczesnym i komfortowym. Jednym z ostatnich przedsięwzięć realizowanych na terenie Warszawy jest budowa luksusowej rezydencji Piękna Nova.

Ta 6-piętrowa konstrukcja jest budowana w samym sercu miasta; w pobliżu znajduje się Trakt Królewski, Park Ujazdowski oraz ambasady. Do sprzedaży przygotowanych jest aż 76 apartamentów. Cała budowla wykonywana jest z materiałów gwarantujących najwyższe standardy jakościowe. Do wystroju wnętrz wykorzystywane będą takie surowce jak drewno egzotyczne, kamień naturalny oraz szlachetne materiały wykończeniowe, które uwydatnią elegancję architektury oraz stworzą niepowtarzalny klimat. Dodatkowo, wyposażone zostaną w system zarządzania funkcjami komfortu, centralny system bezpieczeństwa, czy też kolorowy panel sterownika LCD.

Powierzchnia mieszkania to 86 m2. Warto dodać, że w cenę wliczony będzie również podziemny parking. Mieszkańcy rezydencji będą mieć również do dyspozycji 24-godzinną recepcję, przestronne patio oraz ogrody na dachach budynku. W celu poznania planowanej ceny apartamentu należy skontaktować się z deweloperem.

Powiązane artykuły