Pianca – meble dla nastolatków

Spis treści

Wystrój pokoju młodzieżowego musi być inny od pokoju dziecinnego, w końcu nastolatek to już nie małe dziecko, ale jeszcze nie dorosły. Pokój powinien odzwierciedlać jego styl i gust, a jednocześnie zapewnić wygodę do odpoczynku i nauki. Włoska firma Pianca oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań, które zaspokoją potrzeby każdego nastolatka.

Prezentowane zestawy to lakierowane o prostej bryle, które wyglądają niezwykle stylowo. Poza minimalistycznym designem mają dużo miejsca do przechowywania ubrań, książek oraz innych rzeczy niezbędnych nastolatkom.

Firma oferuje szeroką gamę łóżek z ciekawymi zagłówkami. Możemy także wybierać z wielu możliwości wykończeń. Prawie wszystkie biurka mają proste, a jednocześnie nowoczesne kształty.

Zestaw Mia Liberi jest utrzymany w kolorach zieleni i szarości. Łóżko Cubic posiada wyściełany czarnym, miękkim materiałem zagłówek i ramę oraz chromowane nogi. Zagłówek tworzą pojedyncze kwadraty, wyglądem przypominające pikowaną tkaninę. Obok łóżka można umieścić skromny niski stolik z błyszczącego lakierowanego drewna. Ciekawym elementem tego pokoju jest biurko Forma – wygląda jak przyklejone do ściany, a fakt, że nie posiada nóg sprawi, że zyskamy więcej miejsca. Pasować do tego będzie krzesło Nuvola z chromowaną ramą i czarnym siedzeniem. Dobrą przestrzenią dla przeróżnych akcesoriów będzie szafka ścienna złożona z czterech kwadratowych części lakierowanych na zielono.

pianca meble maodzieaowe 010 Pianca meble dla nastolatków

Kolejna propozycja to Mia People. Pokój jest utrzymany w chłodnych barwach. Białe łóżko doskonale komponuje się z zagłówkiem wykonanym z ekologicznej skóry. Ponownie mamy do czynienia z podwieszanym biurkiem. Posiada ono także szuflady, które zostały sprytnie zaprojektowane, aby jednocześnie nie zajmowały dużo miejsca oraz wyglądały elegancko. W zestawie jest też pufa z ekologicznej skóry oraz szafa z przesuwanymi drzwiami. Jedynym ciepłym akcentem tego wnętrza są proste żółte półki umieszczone nad biurkiem.

pianca meble maodzieaowe 004 Pianca meble dla nastolatków

Jeżeli w domu nie mamy wystarczającej liczby pomieszczeń i dzieci muszą mieć wspólny pokój, doskonałym rozwiązaniem będzie propozycja Mia Contract. Wszystkie zostały wykonane z orzecha canaletto. Dwa łóżka i zagłówek mają prostą prostokątną bryłę. Biurko Domino posiada jedną nogę i jest przytwierdzone do ściany, na której zostało powieszone kwadratowe lustro.

Do wszystkich pokoi możemy dobrać wiele akcesoriów. Różnej wielkości pufy, stoliki, krzesła, a także dywany oraz poduszki. Pełna oferta firmy znajduje się na jej stronie internetowej. Dzięki niej urządzimy naszym dzieciom nowoczesne i wygodne pokoje, które posłużą im przez długi czas.

Niektóre z pozycji są dostępne w polskich sklepach meblowych, m. in. we Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Warszawie.

Powiązane artykuły