Peugeot RCZ wyprzedany!

Spis treści

17 września firma Peugeot zaprezentowała specjalną, limitowaną wersję modelu RCZ. Początkowo, ten model nie miał nawet wejść do produkcji seryjnej. A jednak. Wtedy również otwarto listę zamawiających na wersję limitowaną, która powstanie w ilości, zaledwie 200 sztuk!

 

Ile trwało zbieranie chętnych? Ledwie 48 godzin! Warto zaznaczyć, że na francuskim rynku cena jednej sztuki to całkiem spore – 35,500 euro.

Czym różni się wersja limitowana? Wszystkie sztuki zostały ponumerowane od 1 do 200. Pod maską RCZ znajduje się motor 1,6 THP o mocy 156KM, który współpracuje z sześciobiegową skrzynią biegów.

 

Wyjątkowy jest również biały, perłowy lakier. Kontrastuje z czarnym dachem oraz obudową lusterek wstecznych. Wnętrze jest, jak przystało na wersję limitowaną, bardzo luksusowe – czarna tapicerka skórzana Nappa noir.

Jest też kilka innych gadżetów. Wip Com 3D (oraz usługę Peugeot Urgence), pakiet Vision (reflektory kierunkowe bi-ksenonowe, spryskiwacze reflektorów), pakiet Easy Motion (pomoc w parkowaniu tyłem i przodem) i alarm.

 

Piękne coupe! Warto mieć, szczególnie wersję limitowaną…

Powiązane artykuły