Perła San Diego

Spis treści

Mimo niewątpliwie bardzo bogatej oferty hotelarskiej Stanów Zjednoczonych, to San Diego przykuwa teraz uwagę zamożnych turystów. Jest to spowodowane otwarciem nowego kompleksu, który łączy w sobie cechy luksusowego hotelu oraz orientalnego . Kompleks, o którym mowa to The Sè.

Budynek został zaprojektowany przez Rockwell Group, którzy słynni są już z takich przedsięwzięć jak sieć hotelarska W, restauracje Nobu oraz siedziba Academy Award przy Kodak Theatre. Hotel The Sè oferuje gościom 184 luksusowe apartamenty, każdy jeden z przepięknym widokiem na miasto, ocean lub zatokę. Cechą charakterystyczną tego miejsca są robione na zamówienia, obracane drzwi, które wykonano z brązu.

Ponadto kompleks ten umożliwia swoim gościom relaks w , gdzie zachód łączy się z kulturą dalekiego wschodu. Oprócz typowych dla zabiegów, odwiedzający będą mogli skorzystać z wyjątkowego rytuału Moroccan Rasul, który ma na celu długotrwałą witalizację organizmu.

Hotel The Sè oferuje swoim gościom to, co najlepsze: usługi na najwyższym poziomie, olśniewające wnętrza apartamentów i zapierające dech w piersi widoki. Władze hotelu zadbały o każdy szczegół, by pobyt w hotelu był doświadczeniem niezapomnianym.

Powiązane artykuły