Perfumy w buteleczce od Guerlain

Spis treści

Marka Guerlain stworzyła jedną z najbardziej ekstrawaganckich butelek perfum, jaka dotąd powstała. Jest to limitowana edycja Mon Precious Nectar Fountain Imperiale, składająca się z flakonika oraz najnowszego zapachu.

Unikatowy model został zamknięty w interesujących kształtach. Forma jest inspirowana fontanną i prostymi liniami kolumn. Butelka jest ozdobiona wygrawerowaną nazwą marki Guerlain.

perfumy w buteleczce od guerlain Perfumy w buteleczce od Guerlain

Buteleczka jest wykonana z bardzo dobrej jakości kryształu, który pochodzi z zakładu Cristallerie du Val Saint Lambert mieszczącego się w Belgii. Pojemność flakonika to jeden litr. Takie rozmiary pozwolą na długie przechowywanie swoich ulubionych perfum.

Aby dopełnić swojego dzieła, Guerlain postanowił stworzyć nowy zapach. Elegancka mieszanka kwiatów oraz zapachu piżmowo – kwiatowego stała się ukoronowaniem idealnie wypełniającym butelkę Mon Precious Nectar Fountain Imperiale.

Nowy produkt od Guerlain zakupimy w cenie 9000 dolarów za sztukę. Zamówienia można składać w internetowym sklepie Neiman Marcus.

Powiązane artykuły