Perfumy HEAT od Beyonce

Spis treści

Beyonce Knowles – piękna, seksowna i utalentowana amerykańska wokalistka R&B, a także aktorka i modelka. Poza występami scenicznymi zajmuje się również modą. Pięć lat temu założyła wraz z matką Tiną dom mody House of Deréon. Teraz wydała pierwsze . Chcesz wiedzieć, jak pachnie Beyonce?

beyonce visual bearbeitet 041 Perfumy HEAT od Beyonce

„Mój zapach to unikalny wyraz zmysłowości kobiety. Uzależnia, oczarowuje i wywołuje dreszcze. Jest jednocześnie elegancki i kobiecy z nutą tajemniczości. Stworzyłam ten zapach dla wszystkich kobiet pewnych siebie, dla kobiet, które nie boją się pożądać i być pożądanymi”. – tak o swoim pierwszym zapachu mówi Beyonce.

W buteleczce perfum piosenkarki „Heat” wyczujemy nuty głowy – najlżejsze nuty zapachu, które nadają pierwsze wrażenie. Odkryjemy tu czerwoną wanilię o pikantnym, lecz kwiatowym charakterze, przypominającym zapach kakao i wanilii, a także nerolę orpur, zapach kwitnącego drzewa pomarańczowego. Ten olejek ma odświeżający zapach nut słodkich i kwiatowych. Nuty głowy to także magnolia i różowa brzoskwinia.

1796a528ba953c2b0c9de73a83d9f3a8 Perfumy HEAT od Beyonce

Następnie zapach otwiera się i wzbogaca o nieco cięższe nuty środka, zwane „sercem” zapachu. Wśród nich znajdziemy nektar wiciokrzewu, uspokajającą nutę pieczonych migdałów, która nadaje perfumom uwodzicielskiego charakteru. Wyczujemy również piżmo, dzięki któremu woda perfumowana zyskuje ciepło i aksamitność.

Kiedy zapach przechodzi w nutę bazową, ukazują swój prawdziwy charakter. Tutaj odnajdziemy zapach drewna sekwoi olbrzymiej, bobu tonka, którego nuta przypomina połączenie wanilii, goździków, migdałów i cynamonu.

YouTube Preview Image

Intrygująca kombinacja zapachów zamknięta została we flakony o pojemności 100, 50 i 30 ml. Butelka zwęża się od zmysłowo zaokrąglonej podstawy ku górze. Czerwony kolor szkła podkreśla ogień drzemiący w środku. Luksusowy charakter perfum został podkreślony przez szyjkę butelki, zakończoną złotym paskiem, gdzie widnieją słowa: „Beyonce” i „Heat”. Butelka uwieńczona jest piękna nakrętką. Zapach do kupienia w perfumeriach Douglas w cenie 93 złote za 30 ml, 128 złotych za 50 ml, 189 złotych za 100 ml.

Źródło, zdjęcia: beyonceparfums.com, douglas.pl

Powiązane artykuły