Perfumy Eva od Evy Longorii

Spis treści

Już niedługo na rynku pojawią się sygnowane imieniem amerykańskiej aktorki Evy Longorii.

Aktorka współpracowała z firmą Falic Fashion Group. zostały stworzone z myślą o nowoczesnych kobietach, które szukają dla siebie wyjątkowego zapachu. Eva Longoria kierowała się w doborze składników własnymi doświadczeniami. Jako osoba uczulona na niektóre składniki perfum, postanowiła wykreować taki zapach, który będzie mogła nosić każda kobieta.

Eva cechują się lekkością, świeżością oraz oczywiście niepowtarzalnością. Jak zapewnia aktorka, zapach wydobędzie zmysłową stronę każdej użytkowniczki perfum.

Wśród składników znajdziemy cytrusy, zapach herbaty z bergamotką, jaśmin, konwalie, fiołki oraz frezję. Połączenie tych elementów zaowocowało powstaniem subtelnej i zarazem seksownej mieszanki.

W sprzedaży będą dostępne buteleczki o pojemności 50 ml za cenę 45 dolarów oraz 100 ml w cenie 58 dolarów. Taki wydatek nie okaże się zgubny dla damskiej kieszeni a w zamian otrzymamy subtelne i ciekawe .

Premiera perfum na rynku przewidywana jest na kwiecień 2010 roku w Stanach Zjednoczonych. Następnie połowie roku, zapach będzie dostępny w Meksyku, Ameryce Środkowej i Południowej, Europie, Azji i Środkowym Wschodzie.

Powiązane artykuły