Penthouse Joan Rivers

Penthouse Joan Rivers

Spis treści

Należący do Joan Rivers penthouse od miesiąca podbija amerykański rynek . Willa w Connecticut to luksusowy dom z 4 sypialniami w malowniczej, wiejskiej okolicy, choć widać w nim ślady wielkomiejskiego przepychu.

Rezydencja to w całości projekt aktorki. Tuż po zakupie domu, zrównała mury z ziemią a na starych fundamentach powstała nowoczesna willa. W nienaruszonym stanie uchował się jedynie oryginalny kamienny kominek w pokoju dziennym, oraz kilka kolumn. Rivers ceni sobie elegancki styl połączony z drogocennymi antykami. Wprawdzie wszystkie meble są najwyższej jakości, jednak ich ilość wprowadza chaos.

Niekonwencjonalne zestawienia kolorystyczne mogą się wydać nieco ekstrawaganckie. W głównej sypialni dominuje dziewczęcy, cukierkowy róż oraz ogromne łóżko z baldachimem wymarzone dla małej księżniczki.

Na całej długości łazienki umieszczone są lustra, które odbijając obrazy dodatkowo pogłębiają wrażenie nieładu. Biel, jasny beż łączą się z błękitem zwierciadeł tworząc efekt sterylności. Posesja jest otoczona działką o powierzchni ponad 30 000 m² .

Niewątpliwym walorem willi jest basen, dołączony garaż oraz prywatny staw. Ustronna lokalizacja gwarantuje ciszę i niczym niezmącony relaks. Koszt rezydencji to 6,5 milionów dolarów.

Powiązane artykuły