Parisienne – nowy zapach Yves Saint Laurent

Parisienne - nowy zapach Yves Saint Laurent

Spis treści

Parisienne są jak Paryż – zmysłowe, eleganckie, romantyczne. Nową kompozycję od Yves Saint Laurent będzie można kupić już jesienią.

Podstawą tego zapachu są nuty róży, połączone z fiołkiem i peonią. Głębi nadaje im paczula i drzewo sandałowe. Twórcom zapachu zależało, aby oddawały miejski klimat Paryża, stąd dołączenie do mieszanki niespotykanych nut winylu, kojarzących się z lakierem do paznokci. Zapach skierowany jest do 30-latek, dla których inne sygnowane przez Yves Saint Laurent, takie jak Opium czy Paris są zbyt mocne, a takie jak Elle zbyt młodzieńcze.

Twarzą perfum Parisienne została znana brytyjska modelka, Kate Moss. W reklamie promującej nowy zapach widzimy ją na tle zachodzącego słońca i Wieży Eiffla.Parisienne - nowy zapach Yves Saint Laurent

Parisienne zamknięto w stylowej buteleczce o kształcie diamentu, przypominającej flakonik klasycznych perfum Paris. Nowy zapach Yves Saint Laurent będzie dostępny w pojemnościach 30 ml, 50 ml i 90 ml. Ceny perfum wahają się od 50 do 90 euro. Poza wodą perfumowaną ukażą się także produkty towarzyszące: żel pod prysznic, balsam do ciała i dezodorant w sprayu.

Parisienne trafi do sklepów jesienią. Już teraz można kupić w przedsprzedaży w zagranicznych sklepach internetowych.

Powiązane artykuły