Panna młoda à la Jason Wu

Spis treści

Już wkrótce za pośrednictwem butiku Net-A-Porter będzie można nabyć suknie panny młodej autorstwa Jasona Wu. Projektant podpisał właśnie kontrakt ze sklepem internetowym. Na mocy tej współpracy przez następny rok ekskluzywne kreacje będą sprzedawane przez Net-A-Porter.

Jason Wu przygotował kilka modeli sukien ślubnych w ramach mini kolekcji przeznaczonej na wyjątkową uroczystość zaślubin. Szkice można zobaczyć na zdjęciu poniżej. Kreacje wykonane są z luksusowych materiałów, mają w sobie odrobinę młodzieńczego szaleństwa.

jason wu Panna młoda à la Jason Wu

nie należą do standardowych. Suknia ślubna à la Jason Wu to nie tylko powłóczysta, długa kreacja, ale również bardzo krótka aranżacja tego stroju. Artysta przygotował kilka wariacji na temat sukni ślubnych, oddających charakter przyszłej panny młodej.

Ceny sukien nie należą do wygórowanych. Koszt najtańszej sukni będzie wynosił około 2 300 złotych. Natomiast za najdroższy model kreacji tego projektanta trzeba będzie zapłacić ponad 11 tysięcy złotych.

Jasona Wu cieszą się uznaniem takich gwiazd kina i polityki, jak Katie Holmes, Diane Kruger czy Michelle Obama. Ty także należysz do grona fanek jego pomysłów?

Inne kreacje autorstwa Wu można zobaczyć tutaj.

Źródło, zdjęcie: net-a-porter.com

Powiązane artykuły