Palazzo Versace

Spis treści

Palazzo Versace to niezwykły , który zachwyci Cię swoim położeniem, oryginalnym wyglądem i obsługą na najwyższym poziomie. W każdym zakątku tego miejsca widać rękę i gust Donatelli Versace, która zadbała o wystrój i detale swojego hotelu. Przenieś się prosto z wybiegu do hotelowego lobby i poczuj atmosferę australijskiego luksusu.

W pięciogwiazdkowym hotelu położonym przy Main Beach w Australii znajduje się 205 pokoi i 72 niezależne . Na wielbicieli kulinarnych rozkoszy czekają trzy restauracje, kawiarnia i bar z drinkami. Dodatkową atrakcją jest Salus Per Aquam , w którym można się zrelaksować i odprężyć, przy masażach, zabiegach fryzjerskich i kosmetycznych, zdrowotnych kąpielach, a także odpoczywając aktywnie – można tu uprawiać Tai Chi w wodzie oraz jogę. Dla wszystkich, którzy lubią spędzać swój wolny czas na powietrzu przygotowano pole golfowe, korty tenisowe oraz szkołę surfowania. posiada też prywatną mariną i organizuje dla swoich gości rejsy luksusowymi jachtami.

Palazzo Versace oferuje swoim gościom wiele atrakcji, jednak najbardziej uwagę przykuwa wygląd tego niezwykłego miejsca. Inspiracją dla wystroju był dla Donatelli Versace włoski styl. Odwiedzający spotkają się tu z wieloma antycznymi motywami, które zostały zaadoptowane do współczesnych warunków. pełen jest złotych elementów, drogocennych tkanin wysokiej jakości i luksusowych materiałów, takich jak marmur czy skóra. Trudno też nie zauważyć wszechobecnego motywu meduzy – znaku rozpoznawczego domu mody Versace. Donatella Versace zaprojektowała wszystkie elementy wystroju – od mebli po naczynia – dzięki czemu Palazzo Versace zyskał niepowtarzalny, własny styl.

palazzo versace 4 600x400 Palazzo Versace

Pokoje o zróżnicowanym standardzie urządzono niezwykle stylowo, z dbałością o detale. Przyjazna atmosfera zapewnia komfortowy i spokojny odpoczynek wszystkim gościom. W hotelu można zorganizować konferencje i spotkania biznesowe. urządza również przyjęcia weselne.

Palazzo Versace zachwyca swoim wnętrzem, ale warto również wspomnieć o otoczeniu hotelu. Budynek tonie w promieniach słońca, wszechobecnej turkusowej wodzie i zieleni bujnej, tropikalnej roślinności. To idealne miejsce na odpoczynek z dala o hałasu miasta, wśród piękna architektury i przyrody.

palazzo versace 1 600x400 Palazzo Versace

Nocleg w Palazzo Versace to wydatek rzędu 1 500 – 2 000 dolarów australijskich. Więcej informacji o hotelu znajdziecie na stronie: http://www.palazzoversace.com/

Powiązane artykuły