Pałac Prezydencki na sprzedaż!

Spis treści

Wille, apartamenty i hotele odchodzą w niełaskę, bowiem by naprawdę wygodnie żyć i otaczać się luksusem z każdej strony wypada mieć na własność pałac lub zamek. Dopiero taka nieruchomość gwarantuje wysoki majestat właściciela.

warszawa paaac prezydencki Pałac Prezydencki na sprzedaż!

Na rynek dosłownie kilka godzin temu trafiła niewiarygodna oferta. W związku z wciąż rosnącym deficytem finansowym naszej gospodarki, Rząd naszego kraju z Premierem na czele złożyli Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej propozycję odsprzedaży Pałacu Prezydenckiego na rzecz łatania dziury budżetowej.

Prezydent w porozumieniu z Ministrem Skarbu Państwa w trosce o dobro kraju zgodził się wystawić Pałac Prezydencki na licytację, która rozpocznie się jeszcze dziś… na portalu aukcyjnym allegro.pl! Zakończenie aukcji planowane jest na 7. kwietnia, to oznacza tydzień pełen emocji.

pol palac prezydencki oranzeria Pałac Prezydencki na sprzedaż!

Tymczasem już dzisiaj można zapoznać się z ofertą sprzedaży, dowiedzieć się więcej o stanie technicznym ze specjalnie wydanej dla tego celu książki dostępnej w tym miejscu. Ministerstwo Skarbu Państwa oraz dziennik.pl oferują również możliwość wirtualnej wycieczki po pałacu w celu zwiększenia zainteresowania ofertą i przyciągnięcia większej ilości licytujących.

Pałac Prezydencki to budynek o bogatej tradycji i historii. W ciągu 367 lat istnienia nieruchomość przechodziła w różne ręce, ale od 1993 roku nieustannie rezydują w niej kolejni Prezydenci. Dlaczego więc nie poczuć się jak głowa państwa i nie zasiąść w fotelu prezydenckim? Jedyne co trzeba zrobić, to wygrać licytację!

W kuluarach mówi się, że cena wywoławcza to 1 zł, a aukcja opierać się będzie na zasadzie „bez ceny minimalnej”, co oznacza, że najwyższa wylicytowana kwota będzie ofertą wiążącą. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że do aukcji przymierza się Muhammad bin Rashid Al Maktoum emir Dubaju, wiceprezydent Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Bill Gates, właściciel koncernu Microsoft. Zapowiada się prawdziwa finansowa walka, co przyniesie realne korzyści dla budżetu Rzeczypospolitej Polskiej.

Powiązane artykuły