Pachnąca podróż z Hermesem

Spis treści

Voyage d’Hermes to niezwykłe – świeże, tajemnicze, niejednoznaczne. To zapach, który nie przywołuje żadnych konkretnych skojarzeń, nie przypomina nic znajomego. To zapach podróży.

Voyage d’Hermes to dzieło wybitnego Jean-Claude Ellena. W kompozycji wykorzystano aromaty świeżego drewna i piżma. Ellen uzyskał efekt niezwykłej świeżości i czystości, przez co perfum mogą używać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Na uwagę zasługuje również fantazyjny flakon perfum zaprojektowany przez Philippe Mouquet. Buteleczka przypomina starodawne szkło powiększające, a aluminiowa ruchoma część zakrywa atomizer.

Najlepiej charakter nowego zapachu, sygnowanego przez Hermes, oddaje film reklamowy. Reżyserią zajął się fotograf National Geographic, Eric Valli. Doskonale zobrazowano motyw podróży, uczucie wolności i niezależności, którym ma towarzyszyć nowy zapach Hermes. Oto film promujący:

„>/0.jpg” alt=”YouTube Preview Image” />

Woda toaletowa Voyage d’Hermes będzie dostępna w opakowaniach o pojemności 35, 100 i 125 ml. Data polskiej premiery, ani cena nie są jeszcze znane.

Więcej informacji na stronie: http://www.voyagedhermes.com/

 

Powiązane artykuły