Osiedle Leśny Trakt – komfort i spokój

Osiedle Leśny Trakt - komfort i spokój

Spis treści

Płuca południowej Warszawy, czyli las kabacki to wymarzone sąsiedztwo dla każdego kto ceni sobie ciszę i spokój. Z kolei firmy Orco Group, odpowiedzialnej między innymi za budowę Złotej 44 to gwarancja mieszkań na najwyższym poziomie.

A gdyby tak połączyć obie opcji i zamieszkać na najnowszym, planowanym przez Orco osiedlu o uroczo brzmiącej nazwie Leśny Trakt. Inwestycja powstanie przy ulicy Wilanowskiej w bezpośrednim sąsiedztwie lasu kabackiego, zresztą las nie będzie jedynym zielonym elementem. Projektanci przewidzieli w otoczeniu kilka całorocznych ogrodów. Jakby tego było mało, budynki powstaną z ekologicznych materiałów i przyjaznych środowisku technologii.

josef3 Osiedle Leśny Trakt komfort i spokój

Według planów osiedle stworzą domy oraz bloki, zwane w handlu nieruchomościami domami w zabudowie szeregowej. Nomenklatura stosowana przez developerów wydaje się jednak być sprawą drugorzędną wobec kameralnego przytulnego , doskonałego miejsca do zamieszkania dla osób ceniących połączenie wysokiego komfortu z ciszą i odpowiednim miejscem do odpoczynku.

josef4 Osiedle Leśny Trakt komfort i spokój

 

Powiązane artykuły