Oryginalne wanny od Blubleu

Spis treści

Wanny wbudowywane w podłogę istnieją na rynku od dłuższego czasu. Tym razem nie są to zwykłe modele. Te stworzone przez firmę Blubleu pozwolą na niezapomnianą i relaksującą kąpiel.

Dla posiadaczy dużych łazienek, ale nie tylko. Wanny z kolekcji XXLine nadadzą każdemu wnętrzu łazienkowemu nowe oblicze i zamienią je w oazę spokoju oraz odpoczynku.

Wanny z kolekcji XXLine posiadają po kilka dysz wodnych, które dostarczają odpowiednią mieszankę wody i powietrza. Ergonomiczne ich umiejscowienie sprawia, że idealnie wpasują się w design wanien. Ponadto można zmieniać kierunek dysz, co pozwala ulepszyć komfort masażu wodnego. Aby zapewnić łatwe utrzymanie i pełną higienę, dysze są łatwe do wyjęcia i oczyszczenia.

Dzięki systemowi strumieni powietrza, który wykorzystano w produkcji tych wanien, istnieje możliwość skorzystania z przyjemnego masażu. Ujścia, z których wydobywa się powietrze umieszczono na dnie wanien. System sterujący pozwala ustawić strumienie na poszczególne części ciała.

Na prośbę klientów w wannie można zamontować system dezynfekcji. Montuje się go przy odpływie. System uruchamia się, gdy spuszczamy wodę z wanny. Dodatkową opcją jest także system ozonowy. Dzięki połączeniu gorącej wody, ozonu oraz masażu, możemy poprawić krążenie krwi, rozluźnić mięśnie oraz zregenerować skórę.

Firma Blubleu proponuje także system Cromo Relax. Zainstalowanie go w wannie sprawi, że kąpiel nie będzie nudną czynnością. Różnokolorowe światła o wielu odcieniach, pojawiające się w niezliczonych kształtach ożywią codzienne pobyty w łazience. Poszczególne kombinacje kolorów mogą działać relaksująco, stymulująco, bądź harmonizująco.

Inną opcją możliwą do zamontowania jest system regulacji temperatury. Pozwala on ustawić najbardziej optymalną temperaturę w czasie kąpieli i hydromasażu.

Linia XXLine obejmuje cztery modele. Thais ma wymiary 200 x 175 cm i ma formę kwadratu. Z kolei Alice o wymiarach 164 x 164 cm to niezwykle wygodna okrągła wanna. W ofercie znajdują się także dwa podobne modele: Jodie oraz Jodie New o wymiarach 181 x 156 cm. Ich budowa pozwala na zamontowanie ich blisko ściany bez zajmowania dużej przestrzeni.

Szczegółowy opis tych wanien znajdziemy na stronie internetowej firmy Blubleu.

Powiązane artykuły