Orientalny luksus…

Orientalny luksus

Spis treści

Wietnam kryje w sobie piękno, które ciągle owiane jest nutką tajemnicy. Niestety, ta część świata ciągle kojarzone jest z biedą oraz niedostatkiem. Jednakże jest miejsce, które zaskoczy każdego zachodniego turystę: Hoi An przy hotelu Nam Hai.

Kompleks ten znajduje się na plaży China w południowej części kraju (30 km na południe od Danang). Obejmuje on 35 hektarów, na których znajduje się 60 eleganckich willi oraz 40 willi z basenem. Hoi An to natomiast 8 luksusowych willi. Z każdego apartamentu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na malownicze wybrzeże. Architekci zadbali o rozwiązania, które łączą naturę, tradycję oraz elementy nowoczesne.

Ponadto, goście mają możliwość skorzystania z licznych atrakcji. Oprócz relaksu, mogą oni odwiedzić orientalne restauracje oferujące tamtejszą kuchnię, klimatyczne bary, korty tenisowe czy boiska do koszykówki i badmintona. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Hoi An przy hotelu Nam Hai to idealna propozycja dla ludzi spragnionych komfortu na najwyższym, światowym poziomie. Nietypowe wnętrza, niczym niezakłócony odpoczynek oraz miła atmosfera to gwarancja niezapomnianego wyjazdu i stuprocentowej satysfakcji.

Więcej informacji na:

http://www.vietnamstay.com/hotel/thenamhai/ oraz http://www.ghmluxuryhotels.com/NamHai.htm

Powiązane artykuły