Okna na raj

Spis treści

Meksyk staje się coraz częściej wybieranym miejscem na wakacje. Nic dziwnego – białe plaże, turkusowe morze, zabytki starożytnych plemion oraz sympatyczni mieszkańcy – to od dawna kusiło turystów całego świata. Teraz dodatkowym atutem Meksyku jest również bardzo bogata oferta hotelarska. Turyści nie tylko odwiedzą wyjątkowo interesujące miejsca, ale również zaznają komfortu na światowym poziomie. Jednym z najbardziej luksusowych hoteli tego kraju jest Las Venatnas al Paraiso (Okna na raj).

travel1 Okna na raj

Pomiędzy górami a bezkresem morza znajduje się prawdziwa oaza spokoju oraz komfortu. Dodatkowej magii dodaje jej fakt, że wybudowano ją w zabytkowej części kraju nazywanej Mexico Antiguo. W hotelu można odnaleźć antyczne meble, kolorowe obrazy malowane przez Indian oraz bezcenne artefakty związane ściśle z ich kulturą.

Apartamenty w Las Ventanas al Paraiso zostały zaprojektowane po to, by każdy z gości czuł się dosłownie jak raju. W apartamencie Gardenview Junior można rozkoszować się ciepłem kominka albo zjeść kolacje przy blasku księżyca na swoim prywatnym tarasie. Z Oceanview Junior rozpościera się zapierający dech w piersi widok na Morze Korteza. Jednakże najbardziej atrakcyjnym apartamentem jest bez wątpienia Oceanfront One-Bedroom Luxury, do którego brzegów docierają fale morza. Dodatkowo, goście rezydujący w tym pomieszczeniu mogą skorzystać z jacuzzi, biczów wodnych, a wieczorem pooglądać gwiazdy przez ich prywatny teleskop.

Goście tego wyjątkowego hotelu witani są tradycyjnie, bo sporym kieliszkiem tequili. W wolnej chwili mogą udać się na wycieczki na pustynię, romantyczne rejsy przy zachodzie słońca, jazdę konną albo kajakowanie. Jest również możliwość windsurfingu oraz profesjonalnych zajęć z trenerem tenisa. Dla ludzi spragnionych odrobiny relaksu przygotowano nowoczesne spa, które odpręży oraz ukoi nerwy.

Hotel jest bardzo dobrze przygotowany również pod względem kuchni. Do dyspozycji gości jest The Resaturante, gdzie rozkoszując się posiłkiem można podziwiać przepiękny krajobraz. Wystrój miejsca przypomina styl śródziemnomorski, a ręcznie malowany mur dodaje smaku całemu pomieszczeniu. Bardzo wyjątkowym zakątkiem jest La Cava – miejsce stworzone dla tych, którzy pragną odrobiny prywatności. Za wystrój służą butelki najlepszych win świata. El Sea Grill znajduje się na brzegu morza. Serwowane są tam różnorodne ryby, owoce morza oraz mięsa oczywiście tylko i wyłącznie z grilla. W Tequila & Ceviche Bar można rozkoszować się meksykańskim ceviche oraz , tak jak nazwa wskazuje, najlepszą tequilą, jak i innymi świetnymi alkoholami. Warto wspomnieć, że hotel organizuje kursy gotowania, a także kolacje na plaży przy blasku lampionów.

Las Ventanas al Mar to bez wątpienia niezwykłe miejsce. Łączy w sobie tradycję oraz nowoczesny styl. Jest prawdziwą wizytówką meksykańskiej kultury oraz luksusu.

Więcej na: http://www.lasventanas.com

Powiązane artykuły