Odpowiedni wstęp

Spis treści

Odpowiedni wstęp jest już połową sukcesu – wstęp podczas rozmowy kwalifikacyjnej, podczas zdawania ustnych egzaminów, kiedy zaczynamy coś czego wcześniej nie robiliśmy – kiedy już na wstępie wszystko pójdzie po naszej myśli reszta pójdzie już z górki! Gra wstępna to też pewien… wstęp – do przyjemności obojga partnerów podczas stosunku. Specjaliści twierdzą, że gra wstępna powinna zacząć się już wiele godzin przed samym zbliżeniem. Jak więc budować napięcie między sobą, by seks był jak… wybuch bomby, która tykała cały dzień?

Podpowiadamy!

Budowanie napięcia w samej sypialni jest dość… oklepane. Staraj się inicjować w seks w najmniej oczekiwanych momentach i miejscach. Zacznij się do niego dobierać, kiedy ten przygotowuje Ci właśnie kolację… czy seks zawsze musi zaczynać się i kończyć w łóżku? Nie.

Postarajcie się nawzajem zaskakiwać.  Idźcie do klubu potańczyć… wyjdźcie na spacer, całujcie się w deszczu.. piszcie pikantne sms, albo wysyłajcie sobie sprośne fotki… Mimo długie stażu w związku możecie wciąż próbować czegoś nowego!

Namiętność jest niesamowicie istotna… Nie dotyczy ona tylko samego momentu penetracji, ale każdego dnia, każdego waszego spojrzenia sobie w oczy, każdego uścisku, każdego pocałunku! Musicie nauczyć się namiętnie ze sobą całować, jeśli wcześniej nie zwracaliście na to uwagi. Pocałunki są niesamowicie nakręcające i potrzebne wam obojgu! Zamknij oczy, rób to powoli, dotykaj przy tym partnera, obejmuj go… Rób to z pasją!

Stańcie przed lustrem i obserwujcie jak nawzajem się dotykacie, jak sprawiacie sobie przyjemność. Zobaczycie sami – bardzo was to nakręci…

A co jeśli nie macie kompletnie pomysłu na grę wstępną? Włącznie sobie film dla dorosłych – nie tylko was podnieci, poruszy waszą wyobraźnię, ale także może uda wam się zaczerpnąć inspiracji?

Postarajcie się wybrać film, który raczej nie ma skomplikowanej fabuły, jest po prostu luźnym… erotykiem.


Źródło: https://seksnastki.pl/

Powiązane artykuły