Ochnik na wiosnę i lato 2011

Spis treści

ubrań ze skóry od uznanej firmy, to oferta dla najbardziej wymagających klientów. Ta firma to , czyli jeden z najbardziej cenionych producentów y i dodatków ze skóry.

Projektanci Ochnika i tym razem nie zawiedli przygotowując aż pięć linii kolekcji damskiej i dwie linie dla mężczyzn. Mam jednak nadzieję, że żaden z Was, Drodzy Czytelnicy nie jest na tyle przewrażliwiony, żeby posunięcie projektantów Ochnika uznać za dyskryminację i zrezygnować z najnowszej kolekcji firmy. Bo byłoby żal. Tym bardziej, że twórcy najnowszej kolekcji po raz pierwszy w swojej 22 -letniej historii stworzyli wspomniane już linie inspirowane typami osobowości. Dysproporcja pomiędzy ilością linii damskich i męskich raczej nie jest uleganiem stereotypowi, że osobowość kobiet jest aż tak skomplikowana.

2011 02 16 13 02 16 2011 wl dla niej Ochnik na wiosnę i lato 2011

Zostawmy jednak rozważania nad poziomem skomplikowania damskiej psychiki na inną okazję i przejdźmy do sedna, czyli linii najnowszej kolekcji Ochnika. Jak już powiedziałam jest ich pięć, pierwsza z nich Nostal Greek charakteryzuje się pastelowymi kolorami. Słuszne są skojarzenia ze starożytną Grecją, projektanci odwołali się bowiem do spokoju tamtych czasów. Ta linia przeznaczona jest dla kobiet ceniących w modzie bogate zdobienia. Druga z linii to Modern Simplicity, czyli rozwiązanie dla kobiet najlepiej czujących się w nowoczesnej prostocie, której nie braknie klasy i elegancji. Linia trzecia to Energizer, dla tych klientek, które swój zapał i energiczność chcą prezentować także poprzez ubranie. Linia charakteryzuje się mocnymi żywymi kolorami i nietuzinkowymi motywami. Kolejna z linii, Natural Lightness to propozycja nie tylko dla ekolożek, choć inspirowana jest kolorami ziemi i naturą. Ostatnia, piąta linia to z kolei coś dla fanek miejskiego stylu. Linia Water Emotions utrzymana jest w najmodniejszych odcieniach koloru niebieskiego i szarego.

2011 02 16 13 02 08 2011 wl dla niego Ochnik na wiosnę i lato 2011

Tyle jeśli chodzi o panie, choć nawet najwybredniejsze klientki znajdą linię, która odzwierciedli ich charakter i podejście do życia. Czas na linie męskie. Pierwsza propozycja skierowana jest do mężczyzn ceniących codzienną, choć nie nudną, klasykę. Linia nazywa się Simple Mind i łączy proste, minimalistyczne rozwiązania z nowoczesnymi motywami. nie zapomniał jednak o mężczyznach, którzy lubią zaszaleć w modzie i nie boją się odejść od schematów, linia Fame Trip to połączenie elegancji ze swobodą.

Wprowadzenie różnorodnych linii w kolekcjach damskiej i męskiej to nowość w Ochniku, nic nie zmieniło się jednak jeśli chodzi o najwyższą staranność wykonania ubrań i dodatków. Możemy mieć pewność, że ulegając pokusom, jakie niesie najnowsza kolekcja Ochnika dostajemy najwyższą jakość.

Więcej o najnowszej kolekcji firmy można znaleźć klikając tutaj.

Źródło: .pl

Powiązane artykuły