Obuwie firmy Sorel na zimę 2010

Spis treści

Garść nowinek ze świata mody. Tuż po wakacjach w polskich sklepach pojawi się najnowsza odsłona ekskluzywnych butów marki Sorel. Obuwie tej firmy noszą już gwiazdy na całym świecie – po zaśnieżonych stokach spacerują w nich m.in. Tom Cruise z Katie Holmes, Kate Hudson czy Brad Pitt. Na polskim gruncie to jeszcze nowość. Jako pierwsza zaprezentowała się w nich Justyna Steczkowska podczas Polskich Dni w Maso Corto we Włoszech. Piosenkarka wybrała model Sorel Joan of Arctic. Na naszym rynku Sorel Zima 2010 pojawi się we wrześniu.

firmy Sorel są charakterystyczne. Grają pierwsze skrzypce w stroju ze względu na oryginalną formę i odważną kolorystykę. Są alternatywą dla tradycyjnych czarnych kozaków, które zwykliśmy nosić. Z tego względu od kilku sezonów królują na nogach osób, które nie boją się wyróżniać w szarym tłumie na ulicy. To propozycja dla tych, którzy lubią bawić się modą. Czy masz tyle odwagi, żeby podjąć ryzyko bycia w centrum uwagi?

para butow Obuwie firmy Sorel na zimę 2010

Firma Sorel stawia pierwsze kroki na polskim rynku. Jej dziedzictwo jest imponujące. Została założona w 1908 roku w Kanadzie. Specjalizuje się w produkcji wygodnych, oddychających, a przede wszystkim chroniących przed zimnem butów. W latach 60-tych firma Sorel, jako pierwsza marka na świecie, wyszła z propozycją modeli wyposażonych w wyjmowaną wkładkę ocieplającą. były wykonane ze skóry i miały gumową podeszwę, co sprawiło, że stały się dobrym rozwiązaniem na srogą zimę i górskie wyprawy po śniegu.

Kilka lat temu firma Sorel wkroczyła na rynek mody, dostosowując wzornictwo do potrzeb współczesnej ulicy. Zeszłoroczna zachwyciła klientów ciekawymi kolorami i nawiązaniem do stylu lat 60-tych. Charakterystyczne dla tej marki jest odejście od klasycznych brązów i czerni. Projektanci stawiają na żywe kolory – zieleń, fiolet, róż.

Producent zapowiada, że Sorel Zima 2010 będzie jeszcze bardziej kolorowa i odważna. To właśnie z tej kolekcji pochodzi model Joan of Arctic, zaprezentowany przez Justynę Steczkowską. Spośród innych projektów wyróżnia go sznurowana cholewka z gruboziarnistej skóry, wyjmowana wkładka wykończona futerkiem oraz czerwono-pomarańczowa podeszwa. Projektanci zaproponowali naturalne materiały w połączeniu z nowoczesnym wykończeniem.

Jeśli podążasz za modą koniecznie poszukaj w sklepach obuwia marki Sorel. turystyczne tej firmy przeznaczone są na zimę, nadają się nie tylko do uprawiania alpinizmu. Świetnie sprawdzą się podczas codziennego użytkowania – w ramach kolekcji są również modele „miejskie”. Dolna granica cenowa za parę zaczyna się od około 300 złotych.

Listę punktów sprzedaży Sorel znajdziecie na tej stronie.

Powiązane artykuły