Nowy zapach od Niny Ricci

Nowy zapach od Niny Ricci

Spis treści

Premiera najnowszych perfum Niny Ricci – Ricci Ricci – już jesienią. To zapach dla kobiet silnych, ale też frywolnych, lubiących dobrą zabawę mieszkanek dużych miast.

Niebanalna buteleczka skrywa zaskakujące wnętrze. Pierwsze nuty to świeży rabarbar i bergamotka. Serca zapachu stanowią rzadkie kwiaty belle du nuit, tuberoza i róża centifolia. Następnie w kompozycji wyczuwalna jest baza – drzewo sandałowe i paczula.

Na uwagę zasługuje również ciekawa reklama tych perfum. Kanadyjska modelka Jessica Stam wcieliła się w postać kobiety-kota i opleciona wstążkami z dachu wieżowca spogląda na Paryż. Oryginalny, bardzo kobiecy flakon ze lśniącą wstążką z pewnością przypadnie do gustu klientkom.

Najnowszą kompozycję od Niny Ricci stworzyło dwóch perfumiarzy – Aurelien Guichard i Jacques Huclier. Praca nad zapachem i jego udoskonalanie trwało dwa lata.Nowy zapach od Niny Ricci

Zapach Ricci Ricci pojawi się we Francji pod koniec sierpnia, a we wrześniu trafi już do sklepów na całym świecie. Woda perfumowana będzie dostępna w pojemnościach 30, 50 i 80 ml. Największy flakon Ricci Ricci będzie kosztował ok. 80 euro, natomiast za żel pod prysznic czy dezodorant trzeba będzie zapłacić 24 euro.

Powiązane artykuły